Nová maďarská prezidentka překvapila ostrými slovy o Rusku

14.05.2022 21:24 | Zprávy

Maďarsko navždy říká „ne“ snahám o obnovení Sovětského svazu, uvedla ve svém inauguračním projevu maďarská prezidentka Katalin Nováková..

Nová maďarská prezidentka překvapila ostrými slovy o Rusku
Foto: Redakce
Popisek: Maďarská vlajka

Katalin Nováková po uvedení do úřadu velmi ostře odsoudila ruskou agresi na Ukrajinu. Maďaři podle jejích slov chtějí mír, země jako taková není neutrální, neboť stojí na straně nevinných obětí a spravedlnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Věře Jourové nikdy neodpustím. Michal Půr zmrazil sál

4:40 Věře Jourové nikdy neodpustím. Michal Půr zmrazil sál

„Věře Jourové tohle asi nikdy neodpustím. To i kvůli ní se lidé z některých vydavatelských asociací,…