Nový šéf Národní knihovny pohřbil Kaplického blob

05.01.2011 15:56 | Zprávy
autor: jac

Nastupující ředitel Národní knihovny v Praze Tomáš Böhm uvedl, že projekt nové knihovny z pera známého architekta Jana Kaplického je definitivně mimo hru.

Nový šéf Národní knihovny pohřbil Kaplického blob

Knihovna totiž údajně potřebuje v první řadě vyřešit nedostatek skladovacích kapacit a na efektní novostavbu chybí peníze. Nová budova by tak mohla vyrůst za pět až deset let, nicméně by sloužila i jiným institucím a bylo by na ni vyhlášeno nové výběrové řízení.

Rekonstrukce pokračuje

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Úhrada škody

Vyzvali jste radní, aby uhradili způsobenou škodu České televizi. Proti tomu nic nemám, ale zajímá mě něco jiného. Proč politici nemusí hradit škody, které svým jednáním způsobili? Nebo aspoň co vím, tak nemusí. To vám přijde v pořádku nebo také prosadíte, aby se to změnilo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Možnost žalovat.“ Kam až Petr Pavel může zajít kvůli reklamě

11:55 „Možnost žalovat.“ Kam až Petr Pavel může zajít kvůli reklamě

„Není to nic nového. Asi před dvaceti roky tady byla billboardová kampaň, kdy byl použit ministr Lu…