Novým slovem „odklonil“ se baví čtenáři. Na účet Kocourka

10.11.2011 15:59 | Zprávy
autor:

Vyjádření Martin Kocourka o tom, jak „odklonil“ peníze na účet své matky, funguje jako nevyčerpatelná studnice vtipů. „Odejít nehodlám, mám ještě v plánu nějaké miliony odklonit,“ glosují čtenáři Kocourkovo prohlášení.

Novým slovem „odklonil“ se baví čtenáři. Na účet Kocourka

„Kocourek odklonil své peníze k matce, Berdych odklonil pár podnikatelů do nebe a zbrojařské firmy odklonily nějaké investice k Bartákovi a Dalíkovi," vtipně komentuje poměry jeden ze čtenářů iDNES.cz v diskusi.

„To si budu pamatovat a náležitě poučím svého daňového poradce, ať zcela legálně odkloní peníze (- úspory na daních) na správná místa," trumfoval další čtenář.

Vtipy se daly uplatnit i na připravovanou důchodovou reformu. „Proč myslíš, že dělají důchodovou reformu. Aby lidi měli důchody? Ne, aby šly peníze z fondů odklonit na to správné místo určení. Pozor, správným místem není míněn důchodce," gradovaly komentáře.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Neměl snad pravdu?

Pane poslanče, můžete mi sdělit, v čem neměl pan Okamura ve svém projevu pravdu? To chceme stále zavírat oči před realitou? Michal Prášek

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vzkaz? Nejenom. Analytik vysvětlil, proč Rusové stříleli Orešnikem

12:12 Vzkaz? Nejenom. Analytik vysvětlil, proč Rusové stříleli Orešnikem

Minulý týden vyvolal zvednutá obočí zásah střely Orešnik na Ukrajině. Tomu, co znamená, se věnuje an…