Od ČSSD musí zaznít, že podpoříme malé a střední firmy, míní Foldyna

31. 3. 2013 7:27

Peníze, které dříve směřovaly na pobídky velkých firem, by měla ČSSD po svém případném vítězství ve volbách investovat do rozvoje malých a středních podniků a to zvláště v regionech s vysokou nezaměstnaností. Myslí si to poslanec člen dolní parlamentní komory Jaroslav Foldyna, který tak koriguje slova svého stranického kolegy a stínového ministra financí Jana Mládka o živnostnících - parazitech.

Od ČSSD musí zaznít, že podpoříme malé a střední firmy, míní Foldyna
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec Jaroslav Foldyna
reklama

Poslanec Jaroslav Foldyna (ČSSD) vysvětluje jedné ze čtenářek serveru ParlaementníListy.cz, co ještě musí zaznít směrem k živnostníkům od sociální demokracie. Označení drobných podnikatelů za parazity z úst stínového ministra financí za ČSSD Jana Mládka, považuje za nešťastné, ale některé věci, které v jeho projevu zazněly, stojí podle jeho názoru  za zamyšlení.

"To, co by ještě mělo zaznít z úst ČSSD je, že podpoříme různými formami rozvoj malých a středních firem, zejména v nejvíce sociálně a ekonomicky postižených regionech, že budeme podporovat zaměstnanost prostřednictvím podpory rozvoje OSVČ a malých firem. Domnívám se, že by mělo jít o takové objemy státních peněz do podpory rozvoje OSVČ a malých firem, které šly v minulosti do pobídek pro nadnárodní korporace. To je můj osobní názor, který budu v ČSSD prosazovat" odpovídá Foldyna.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Je to tu! Milion chvilek v politice, zaznělo. Česko jásá i nadává nad oznámením

7:31 Je to tu! Milion chvilek v politice, zaznělo. Česko jásá i nadává nad oznámením

Bylo to na akci Milionu chvilek pro demokracii, kde zakladatel hnutí Praha Sobě Jan Čižinský odhalil…