Od Pavla Šafra: Místo pálení by si ta Slovenka měla Korán raději přečíst. Je to hloupá a nevyrovnaná dívka

21.02.2017 22:13

Slovenka Adriana Meleková počůrala a demonstrativně pálila Korán. Video z tohoto „hrdinského činu“ posléze umístila na internet. Komentátorka Lucie Sulovská na Svobodném fóru Pavla Šafra čin této ženy zhodnotila. Slovenka by si vyjádření Sulovské rozhodně za rámeček nedala. Slovenka je prý hloupá, nevyzrálá a agresivní až na půdu.

Od Pavla Šafra: Místo pálení by si ta Slovenka měla Korán raději přečíst. Je to hloupá a nevyrovnaná dívka
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Fungl nové české vydání Koránu

Adriana Meleková pomočila a spálila Korán. Na sociálních sítích si za to vysloužila kritiku i pochvalu. V Česku se dokonce našli lidé, kteří chtěli tuto mladou ženu v jejím počínání následovat. Lucie Sulovská má za to, že to nebylo právě nejlepší rozhodnutí pod sluncem.

„Adriana Meleková není žádná Johanka z Arku. Není ani Jan Böhmermann. Je to zřejmě poněkud hloupá, nevyzrálá a nevyrovnaná dívka, o čemž svědčí nejen její projev na inkriminovaném videu, ale také v jiných videích, z nichž by po zásahu Rady pro rozhlasové a televizní vysílání zůstalo jedno dlouhé „píp“, a zejména pak její písemný projev plný caps locků a pravopisných chyb. Agresivní je ovšem až na půdu,“ napsala Sulovská.

Celý text naleznete zde

Místo pálení knih by prý Meleková udělala lépe, kdyby si alespoň nějakou přečetla. Kdyby Meleková spálila Bibli, mnohým jejím obdivovatelům by se toto jistě nelíbilo. Podle Sulovské nelze pochybovat o tom, že jak Korán, tak Bibli by pálily velmi nevyrovnané osoby. Meleková navíc vyhrožovala muslimům likvidací – a to je základ celého problému. Proto si zaslouží stanout před soudem.  „Půjdu po každému jednomu muslimovi,“ říká Adriana na videu. A to zákon nedovoluje ani v těch nejliberálnějších zemích.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Romové z Chanova přišli s peticí: Nechtějí „čunkodomy“ ani zadarmo. Opraví si ghetto sami, věří Piráti

20:44 Romové z Chanova přišli s peticí: Nechtějí „čunkodomy“ ani zadarmo. Opraví si ghetto sami, věří Piráti

„Když vás stáhnu z kůže, nikdo nepozná, kdo byl Rom, kdo Čech. Všude jsou chyby a nikdo není lepší,“…