Okamura uveřejnil anketu mezi muslimy

11.01.2021 17:17

Předseda SPD zveřejnil na svém facebooku video s anketou, která proběhla mezi muslimy v Turecku. „Drsná pravda o tom, co si muslimové myslí o evropských nevěřících,“ okomentoval video. Dotázaní muslimové ve videu hovoří o Evropanech a názory to nejsou pěkné. „Zvířata. Zabodnu je. To nejsou lidi, nemají mozek,“ zní například z videa.

Okamura uveřejnil anketu mezi muslimy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura
reklama
„Chyť je a zabij je,“ oznamuje první muž ve videu. „Koho?“ ptá se reportér. „Ateisty. Nevěří v Alláha ani v korán.“ „Jsou to zvířata, ne lidé. Nejsou to lidé. Nejsou jako my,“ myslí si další. 
 
„Bůh je zatratí. Nevěří v Alláha. Do pekla s nimi,“ neskrývá svůj vyhraněný názor další muslim ve videu. I následující názor je velmi podobný. „Bůh je zatratí. Zabodnu je, jednoho po druhém, kdokoliv je najdu. Konec konců, jsou to ateisti. Ti nevěří v Alláha.“ Načež ho reportér požádá, aby představil islám. Řekl Evropanům něco o svém náboženství. „Ne, dáme je ISIS a oni jim podříznou hrdla. To nejsou lidi,“ uzavírá. „Nemají žádnou čest. Ti, co nevěří v Alláha, nejsou lidí. Jsou to zvířata. Nemají mozek,“ uzavírá anketu poslední dotázaný.
 
 
 
Video ke shlédnutí zde.
 
Tomio Okamura u videa připomíná, že hnutí SPD jako jediné v parlamentu jasně bojuje proti masové imigraci a islamizaci.
 
„Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi,“ prohlásil. 
 

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR
 
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Barbora Richterová
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Chudák Dvořák, dřel na té tribuně mezi papaláši, za ty mizerné peníze. Určitě musí i vybírat popelnice!“ Ivan Vyskočil tuší, že po dnešku se do ČT už nepodívá

7:40 „Chudák Dvořák, dřel na té tribuně mezi papaláši, za ty mizerné peníze. Určitě musí i vybírat popelnice!“ Ivan Vyskočil tuší, že po dnešku se do ČT už nepodívá

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Miliony na podporu genderové rovnosti? Co dát ty peníze raději mat…