Okamura uveřejnil anketu mezi muslimy

11.01.2021 17:17

Předseda SPD zveřejnil na svém facebooku video s anketou, která proběhla mezi muslimy v Turecku. „Drsná pravda o tom, co si muslimové myslí o evropských nevěřících,“ okomentoval video. Dotázaní muslimové ve videu hovoří o Evropanech a názory to nejsou pěkné. „Zvířata. Zabodnu je. To nejsou lidi, nemají mozek,“ zní například z videa.

Okamura uveřejnil anketu mezi muslimy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

„Chyť je a zabij je,“ oznamuje první muž ve videu. „Koho?“ ptá se reportér. „Ateisty. Nevěří v Alláha ani v korán.“ „Jsou to zvířata, ne lidé. Nejsou to lidé. Nejsou jako my,“ myslí si další. 
 
„Bůh je zatratí. Nevěří v Alláha. Do pekla s nimi,“ neskrývá svůj vyhraněný názor další muslim ve videu. I následující názor je velmi podobný. „Bůh je zatratí. Zabodnu je, jednoho po druhém, kdokoliv je najdu. Konec konců, jsou to ateisti. Ti nevěří v Alláha.“ Načež ho reportér požádá, aby představil islám. Řekl Evropanům něco o svém náboženství. „Ne, dáme je ISIS a oni jim podříznou hrdla. To nejsou lidi,“ uzavírá. „Nemají žádnou čest. Ti, co nevěří v Alláha, nejsou lidí. Jsou to zvířata. Nemají mozek,“ uzavírá anketu poslední dotázaný.
 
 
 
Video ke shlédnutí zde.
 
Tomio Okamura u videa připomíná, že hnutí SPD jako jediné v parlamentu jasně bojuje proti masové imigraci a islamizaci.
 
„Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi,“ prohlásil. 
 

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • poslanec
 
 

reklama

autor: Barbora Richterová

peníze za uprchlíky

Dobrý den, jasně, že by se mi jako občanovi ČR líbilo, kdyby nám EU platila za přijímání uprchlíků, jak navrhujete. Ale nejsem si jist, zda to není přesně to, co vlastně vyjednal Rakušan, tedy že kdo nepřijímá uprchlíky, tak na ně platí, a jestli není tento systém pro nás ve výsledku dost nevýhodný,...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Párek v rohlíku, klobása z Makra. A nas*ané ksichty. Češi už radši jezdí jinam

14:52 Párek v rohlíku, klobása z Makra. A nas*ané ksichty. Češi už radši jezdí jinam

Nastala výměna národů. Češi nakupují v Polsku a jezdí na vánoční trhy do Německa – především Bavorsk…