Okamura vrátil úder přeběhlé poslankyni Hyťhové: Nepracovala

04.08.2020 21:03

Lídr SPD Tomio Okamura se v rozhovoru pro Rádio Impuls vyjádřil mimo jiné k odchodu poslankyně Terezy Hyťhové. Ta podle něj neodváděla dobrou práci. Na pozici ji nahradil poslanec Jaroslav Foldyna. Píše o tom server iDnes.cz.

Okamura vrátil úder přeběhlé poslankyni Hyťhové: Nepracovala
Foto: JK
Popisek: Tomio Okamura
reklama

Okamura v rozhovoru mimo jiné hovořil také o prázdninách, které si podle svých slov neužívá vůbec. „Každý den jsem ve Sněmovně a připravuji propagaci návrhu na zestátnění exekutorů, který jsme podali,“ poznamenal Okamura, s tím, že je to nový návrh zákona. Vadí mu totiž, že to, co se zde děje ohledně exekutorů, je státem posvěcená lichva. 

Okamura se nechal slyšet, že neplánuje ani žádnou dovolenou. „Čeká mě i nadále pracovní léto, ale mě to baví,“ sdělil Okamura. Podle svých slov chce takto kontaktně pracovat s voliči a pomáhat jim. 

Své pak Okamura řekl k odchodu poslankyně Terezy Hyťhové z hnutí. „Paní poslankyně Tereza Hyťhová nepracovala, nepředkládala návrhy, měla mimořádně nízkou účast na práci ve Sněmovně a ztratila z těchto důvodů důvěru krajské organizace SPD v Ústeckém kraji,“ řekl k odchodu Hyťhové. 

Závěrem se vyjádřil ke kauze smazaného svého YouTube kanálu – podle něj jde o trend vůči všem lídrům vlasteneckých stran Evropy. „Tyto vlastenecké servery jsou mazány, cenzurovány, takže je to takový souboj těch, kteří jsou podporováni nadnárodními korporacemi, a nás vlastenců,“ míní. Zároveň dodal, že ukazovat pravdu je v pořádku a on se umlčovat nenechá. 

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Já můžu říkat, co si myslím, protože nikam nekandiduju...“ Xaver měl u Soukupa „zlou“ myšlenku

20:50 „Já můžu říkat, co si myslím, protože nikam nekandiduju...“ Xaver měl u Soukupa „zlou“ myšlenku

Koronavirus a opatření nařízená vládou – to bylo tématem čtvrtečního pořadu moderátora Jaromíra Souk…