On ho někdo nutí se dívat? Pán se někam chystá kandidovat? bavil se Jaromír Soukup recenzí generála Pavla

04.01.2019 21:16

Generál Petr Pavel se v rozhovoru pustil do Jaromíra Soukupa: „Sledování Jaromíra Soukupa mi způsobuje fyzické utrpení. Původně jsem si myslel, že je android,“ uvedl v rozhoru pro server ego!. Jaromír Soukup dostal výzvu k odvetě a rozhodl se na Pavlova slova reagovat.

On ho někdo nutí se dívat? Pán se někam chystá kandidovat? bavil se Jaromír Soukup recenzí generála Pavla
Foto: Repro TV Barrandov
Popisek: Jaromír Soukup napodobuje Martina Veselovského

V rozhovoru pro server ego! se generál Petr Pavel, který do konce listopadu 2018 působil jako předseda vojenského výboru Severoatlantické aliance, rozhodl odpovědět na otázky Vladimíra Ševely. Na dotaz: „Co nejzajímavějšího jste se v loňském roce dozvěděl?“ pak Pavel odpovídá: „Nejzajímavější bylo dozvědět se, že Jaromír Soukup není android. Původně jsem ho za androida považoval, protože jsem si všiml, že v televizi Barrandov se vyskytuje od rána do večera. Přečetl jsem si totiž, že v Číně mají umělého hlasatele, a myslel jsem si, že tohle bude stejný případ. Ale pak jsem si na základě znalosti Star Treku uvědomil, že android nemůže ublížit člověku − tam byl android Mr. Data naprogramován tak, že to za žádných okolností udělat nemůže −, mně však sledování Soukupa způsobuje fyzické utrpení.“

Původní článek si můžete přečíst ZDE

Další otázka na generála Petra Pavla zněla: „Kolik pořadů s Jaromírem Soukupem jste zvládl zhlédnout?“ „Zvládl jsem asi půlhodinu týdně, ale i to moje žena označuje za masochismus. Někdy jsem se na to musel podívat, protože zvláště jeho pořady s prezidentem jsou vlastně objevné − v tom, co všechno je ještě možné,“ odpovídá Pavel.

Anketa

Přispěl George Soros ke světovému dobru?

4%
96%
hlasovalo: 12139 lidí

Netrvalo dlouho a rozhovor se dostal i k samotnému Soukupovi. Rozhovor na facebook Jaromíra Soukupa sdílela Draha Kučerová a ve svém příspěvku dodává: „Pane Soukupe, bude odveta?“ čimž zřejmě naráží na výzvu boxerského souboje s Robertem Rosenbergem, ta přišla od Matouše Rajmonta, organizátora prosincového galavečeru bojových sportů v Lucerně.

„Ty zoufalej zoufalče Jaromíre Soukupe, vládče všech moří a televizí... když už jsi tak hustej boxer, jak se pasuješ, tak ti nabízím čtyřkolovej fight s tím ‚neboxerem‘ jak ty říkáš Robertem Rosenbergem,“ uvedl tehdy Rajmont v reakci na Soukupova slova vysílaná na TV Barrandov. Soukup tehdy řekl: „Ať s boxem hlavně není spojovaný Robert Rosenberg, Marpo nebo Rytmus.“ „Boxerský zápas skoro-důchodců je zábavný asi skoro jako boxerský zápas raperů, jakéhosi Marpa a Rytmuse v O2 Arena. Směšný, nedůstojný divadlo, který se sportem, který mám tak rád, což je box, nemá vůbec nic společného. Dva hudebníci, tedy rapeři v ringu. Kdo bude příště? Felix Slováček s Karlem Gottem? My, kteří jsme opravdu boxovali, nad těmito šaškárnami úpíme a prosíme, už toho nechte, hlavně ať s boxem není spojovaný Robert Rosenberg, Marpo nebo Rytmus. Prosím vás, běžte od toho, a jezděte třeba na kánoi. Prosím vás za všechny boxery, děkuji.“

Pod odkazem na rozhovor s Petrem Pavlem přišla reakce Jaromíra Soukupa: „A on někdo toho pána nutí, aby se díval na TV Barrandov? Možná by se na moje pořady neměl dívat a pak nebude trpět. A pán se chystá někam kandidovat nebo chce nějakou funkci, že takhle trpí? Nebo proč se takhle trýzní?“ K otázce odvety se, stejně jako v případě výzvy od Roberta Rosenberga, Soukup nevyjádřil.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Marek Korejs
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Voda v plicích! Na vzduchu to přežije 120 hodin. Myjte si ruce! Britský lékař natočil výbušné video o viru z Číny

19:24 Voda v plicích! Na vzduchu to přežije 120 hodin. Myjte si ruce! Britský lékař natočil výbušné video o viru z Číny

Lékař John Campbell působící na univerzitě v britském Brightonu a rovněž amatérský youtuber se ve sv…