Opil se! Pavel Novotný rozjel další peklo: ODS, kolegové, kandidatura. A Rusko

19.05.2020 11:47

V deníku Expres už odpískali, že by se Pavel Novotný chtěl stát poslancem. A řeporyjský starosta se směje, že nejenom odpískali něco, co ani pořádně neoznámil, ale ještě k tomu z komentářů, které byly o něčem úplně jiném. Podle něho se redaktor asi opil. Ale jeho bývalá kolegyně ho asi nepotěšila. Prý bude hrdinka pro Rusy a namalovala mu terč na čelo.

Opil se! Pavel Novotný rozjel další peklo: ODS, kolegové, kandidatura. A Rusko
Foto: Repro CNN Prima News
Popisek: Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS)
reklama

Konflikt mezi Pavlem Novotným a serverem Expres.cz pokračuje. Včera zveřejnili jeho bývalí kolegové své zkušenosti s ním i zákulisní informace ohledně pomníku vlasovcům.

To však nebylo všechno. Redaktor Lukáš Vltavský dal dohromady několik Novotného výroků, které pak vyšly s titulkem „Novotný stáhl svou kandidaturu: Pochopil, že se poslancem nestane?“

Anketa

Líbí se vám zatím kanál CNN Prima News?

3%
91%
hlasovalo: 17182 lidí

„Počkám. A tedy oznamuji, že pakliže i přes to, že jsem jediný člen ODS, který by byl schopný dostat se do druhého kola a až tam těsně prohrát s estébákem, samozřejmě ustoupím a budu se dále soustředit na Řeporyje a kvartální vyhrožování, že budu kandidovat někam výš. Můj čas přijde po Babišovi a dvou funkčních obdobích Kocába,“ pravil prý Pavel Novotný podle Expresu, zřejmě na sociálních médiích. Jak z této věty Expres odvodil, že se Novotný vzdává kandidatury do Poslanecké sněmovny, není známo.

Anketa

Chcete, aby byl Pavel Novotný zvolen poslancem PS PČR?

4%
96%
hlasovalo: 27156 lidí

Řeporyjský starosta se ovšem dnes ohradil a Vltavskému a Expresu se vysmál. Hlavně za to, že si spletl výroky o prezidentské kandidatuře s prohlášeními o úmyslu být na kandidátce do Sněmovny. „Pan redaktor Vltavský měl vlčí mlhu asi, nevím fakt, jak se mu to povedlo, a natvrdo napsal článek, kde cituje status o prezidentské kampani a moje na první pohled debilní nesmysly o tom, kdo kdy bude kandidovat na prezidenta a kdo bude poražen i šestnáctým Dominátorem, toto nepochopí a domnívajíc se, že vzdávám ambice zkusit Sněmovnu, CITUJE v celých větách mě, jak mluvím o úplně jiném tématu, a vůbec neví, co píše za dadaismus, mě fascinuje,“ prohlásil Novotný.

Pavel Novotný, DiS.

  • ODS
  • Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • starosta městské části

Starosta dodal, že „kandidaturu“ nikdy neoznámil, jen potvrdil úmysl a „kandidatura“ de facto neexistuje. „Musím říct, že jsem MÁLEM něco takového v životě neviděl a upřímně se těším na editaci, která z toho vykouzlí článek, který má hlavu a patu a neoznamuje stažení něčeho, co jsem nestáhl, respektive o čem jsem se dočetl, že jsem to stáhl z článku o tom, že jsem to stáhl...,“ vyjádřil se Novotný taktéž nepříliš jasně.

A směje se: „Viselo to tam evidentně hodiny, volají mi naprosto zmatení lidé z ODS, novinářům říkám, podle mě se Vltavský opil a nikdo jiný nebyl v práci včetně editora, nevím, to se ptejte v Mafře, já sám čekám, co oznámí, zdali to přepíší, na iDNES poutali, že jsem se vzdal kandidatury na poslance... slušný... ani nedutám... tohle je sranda, ale nikdy už nic podobného nezažiju.“

Do Expresu a Barbory Koukalové se Pavel Novotný navezl opět o chvíli později. Když „děkoval“ zástupkyni šéfredaktora za větu v článku, díky které prý bude pro Rusy hrdinkou. „Gratuluji Barboře Koukalové, tohle jestli je pravda, tak bude pro Rusy hrdinka, která ukázala pravdu a bez ironie, tohle je na státní vyznamenání.

Co se mě týče, děkuju za terč na čelo, i za nevinné kluky z Mall TV. Já nevím, zda řešit tiskovku kvůli situaci s mou omylem včera iDnesem/eXpresem ohlášenou rezignací, nebo rodinu. Děti se diví, jestli už zase zrušili školu, doufám, že umí autorka rusky, tohle si ruská média převezmou do jednoho, děkuju, na to, že nejsem autorem nápadu a Mall TV už vůbec ne, slušná práce.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kas

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

,,Tlupy, fotbal, policie nula." Drsné zprávy Arenbergerovi. A ještě horší

19:54 ,,Tlupy, fotbal, policie nula." Drsné zprávy Arenbergerovi. A ještě horší

Nový ministr, ale staré praktiky? Ministr Arenberger v pondělí navrhne omezení setkávání pouze na dv…