Opravdu ošklivý výsměch Martinu Komárkovi od jeho bývalého nadřízeného. Prý vážně věří, že Babiš je bůh

22.05.2015 15:34 | Zprávy

Pavel Šafr, šéfredaktor serveru Svobodneforum.cz si na svém facebookovém profilu s chutí sobě známou rýpl do svého bývalého podřízeného, novináře a poslance ANO Martina Komárka, v jehož víře v Andreje Babiše vidí náboženský podtext.

Opravdu ošklivý výsměch Martinu Komárkovi od jeho bývalého nadřízeného. Prý vážně věří, že Babiš je bůh
Foto: Daniela Černá
Popisek: Poslanec Martin Komárek v Ostravě.

„Dneska se mi Martin Komárek při jakési náhodné příležitosti svěřil, že věří v Boha. Řekl, že jeho šéfem není ve skutečnosti Babiš, ale Bůh. Z jeho následujících výroků mi došlo, že pro Martina jde o shodnou bytost,“ píše na svém profilu ironický Šafr, který naráží na to, že se o Babišových novinářích říká, že jsou mu poplatní.

Šafr jde ale ještě dál a snaží se ve svém popíchnutí ukázat Komárkovo hluboké přesvědčení. „Martin je totiž v podstatě hluboce věřící člověk. Již jako mladý novinář hluboce věřil v myšlenku komunismu a články o Klementu Gottwaldovi psal opravdu srdcem,“ napsal Šafr, který patří mezi nejostřejší Babišovy kritiky na svůj profil. Po revoluci podle něj Komárek uvěřil ve Václava Havla a po pár letech pak ve Václava Klause. Ani to však podle šéfredaktora Svobodného fóra není všechno.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jzd

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Strana, která mohla zachránit Československo. Jenže ji zakázali

17:52 Strana, která mohla zachránit Československo. Jenže ji zakázali

Agrární strana dala meziválečné Československé republice čtyři předsedy vlády, po druhé světové válc…