Pálení Koránu na Slovensku: No, jsou tu ještě dvě VIDEA, která vám chceme ukázat. Ale rozmyslete si to

27.02.2017 13:05

Kauza mladé Slovenky Adriany Melekové, jež čeká na rozsudek za to, že roztrhala, spálila a počůrala korán, nenechala chladným ani youtubera označujícího se Lorenc Drevenka. Ten natočil vzkaz, při němž pálí symbolický korán. Youtuber Karfa pak dívce vzkázal, že je jeblá.

Pálení Koránu na Slovensku: No, jsou tu ještě dvě VIDEA, která vám chceme ukázat. Ale rozmyslete si to
Foto: Vít Hassan
Popisek: Pálení Koránu v pražské Stromovce.

„Mé video je natočeno na protest proti uvěznění Adriany Melekové alias Sheily Szmerekové, kterou uvěznili za to, že počůrala a spálila Korán. Policie a vláda vůbec jdou na ruku islámským vrahům, pedofilům a sluníčkovým zvrhlíkům,“ myslí si Drevenka.

„Čůrat nebudu, je tady strašná zima. Asi by se i zmenšil,“ sdělil Drevenka předtím, než začal pálit posvátnou muslimskou knihu. Tedy jen jednu stránku, kterou si sám vytvořil. Mohamedův korán je podle něj „biblí všech islámských vrahů, pedofilů, zoofilů, nekrofilů, sadistů a teroristů vůbec,“ zmínil. 

„Islám v ČR nemá žádné místo. Ani korán, ani Mohamed, nic. Oni by nám usekli hlavu, kdybychom tam spálili bibli, křesťanskou,“ řekl a papír postříkal hořlavinou z injekční stříkačky, aby to lépe hořelo. „Ať jde do prdele, celý islám,“ říká při pálení dvou listů, které drží v kleštích. „Nic z něj nezbylo, z parchanta,“ dodal. „Isláme, ty zmrde, táhni do prdele. Zapuzuju tě, zapuzuju tě, zapuzuju tě, mrdám tě,“ zakončil.

Jiného názoru je však youtuber Karfa. „To, co jsem viděl, mi přijde na bázi absurdity. Totální absurdity. Je to totálně neadekvátní. Je mi z toho k blití, k smíchu,“ komentuje celou událost. Vadí mu i komentáře diskutujících, že má Adriana Meleková kuráž. „Hlavička mi to trochu nepobírá. Upřímně, takovou holku bych pochcal já. Mít takovýhle názor vůči tomuto dění, to si děláš prdel holka, to je extrém, to je hardcore,“ dodal.

„Znám mnoho cikánů, o Vietnamcích, o muslimech, o mnoha rasách, kteří jsou v mnoha ohledech lepší než my,“ dodal. „Je to píčovina házet všechny do jednoho pytle. Jsi úplně jeblá,“ uzavřel se slovy, že by se nedivil, kdyby dívku někdo praštil po hlavě.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nuly! Novináři, politici a lidé za počítačem. Zeman před 17. listopadem rozdával rány

22:02 Nuly! Novináři, politici a lidé za počítačem. Zeman před 17. listopadem rozdával rány

Jako již každý čtvrtek, ani dnes nebyli diváci TV Barrandov ochuzeni o názory prezidenta Miloše Zema…