Pane Gazdíku, jaká ministerstva chcete obsadit? A předseda pravil...

01.11.2016 7:42 | Zprávy

Po úspěšných senátních a krajských volbách pomýšlí hnutí Starostové a nezávislí i na úspěch v Poslanecké sněmovně. O tom, že ambice STANu nejsou zrovna malé, svědčí i vyjádření šéfa hnutí Petra Gazdíka. Ten pro Lidové noviny uvedl, že hnutí bude mít zájem o obsazení všech ministerstev.

Pane Gazdíku, jaká ministerstva chcete obsadit? A předseda pravil...
Foto: Vít Hassan
Popisek: Proslov měl také jeden z iniciátorů akce předseda STAN Petr Gazdík

Hnutí má v plánu představit všechny svoje kandidáty na ministry ještě před sněmovními volbami, které mají proběhnout příští rok na podzim. „Chceme, aby lidé věděli, koho volí, že po volbách neproběhne stranický handl,“ uvedl Gazdík pro Lidové noviny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: luš

Mgr. Martin Baxa byl položen dotaz

Svoboda projevu

Když mluvíte o svobodě projevu, uvědomujete si, že to byla vaše vláda, která se ji snažila omezit? Kdo třeba vypínal weby nebo rozjel boj proti dezinformacím, za kterými jste schovávali podle mě úplně vše? A kdo urážel ty, co vyslovili jiný názor a nálepkoval je?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Demise Petra Pavla? „To je na kriminál.“ Policejní razie kvůli dronům Nemesis může mít vážnou dohru

16:16 Demise Petra Pavla? „To je na kriminál.“ Policejní razie kvůli dronům Nemesis může mít vážnou dohru

Vojenská policie prověřuje spolek Skupina D, který je zodpovědný za sbírku na drony v projektu Nemes…