Skupina se jmenuje „Souhlasíme s výroky pana prezidenta Miloše Zemana“ a během jedné noci od založení v pondělí večer získala již více než 500 členů. Zakladatel skupiny na úvod vysvětlil: „Od rána neslyším v médiích nic jiného než to, jak jsou občané pobouřeni výroky pana prezidenta.
Chci, aby naše skupina dala veřejně najevo, že tomu tak není a pan prezident má naše jednoznačné ano,“ píše.
Náhled na stránku skupiny ZDE.
Jedna z prvních sympatizantek vznik skupiny kvitovala: „Podporuji svého prezidenta a zbrojím proti prolhaným a úplatným českým novinářům.“ „Jsem rád, že konečně máme prezidenta, co se nebojí říct svůj názor a věci pojmenovat pravým názvem,“ psal další.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
Facebook , Schwarzenberg , Zeman , Petice24.cz , vulgární výroky prezidenta Zemana
autor: jav
Veřejná doprava
Dobrý den, když tak myslíte na ekologii, proč v Praze není hromadná doprava pro všechny zdarma?
Další články z rubriky

5:30 Havel jim udělil milost. Pravda o únosu letadla z majora Zemana
PO STOPÁCH MAJORA ZEMANA Díl Mimikry ze seriálu 30 případů majora Zemana se proslavil písní Bič boží…
- 20:37 Loutkáře máte v Rusku, soptila Leyenová. Sype se jí prý i vlastní frakce
- 18:06 Peníze na „obranu“ do hodnot a neziskovek? Zahradil má obavy
- 12:45 Poučování lůzy z festivalového luxusu. Holec zdraví Vary
- 10:39 Zásadní otázka k blackoutu. Vitásková je velmi zvědava na odpověď
- 18:03 Zaplaťte miliony a můžete „bydlet“. Šokující vývoj v ČR