Paní Bradáčová, ublížil nám právník. Pomozte, píší lidé státní zástupkyni. Ta zatím mlčí

29.05.2014 12:44 | Zprávy

Lidé, jimž advokát Miloš Vlasák zpronevěřil miliony korun z prodeje jejich bytů a rodinných domů, se právní cestou nemohou domoci spravedlnosti. Novinky.cz píší o jejich zoufalém pokusu dovolat se pomoci u pražské vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové.

Paní Bradáčová, ublížil nám právník. Pomozte, píší lidé státní zástupkyni. Ta zatím mlčí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lenka Bradáčová

Letos v létě to už budou dva roky od události, která padesáti rodinám obrátila životy naruby. O tento zvrat se postaral Miloš Vlasák. Právě u něj jako u smluvního advokáta realitky se ztratilo 70 milionů, které patřily klientům a které policie nikdy nenašla. Nemovitosti klientů jsou převedeny na kupující, přičemž peníze za ně byly rozkradeny.

Okradení klienti se podle Novinek.cz obrátili na Bradáčovou 5. května. Prosí ji, aby iniciovala větší policejní úsilí ve vyšetřování kauzy Vlasák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: dkr

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Vylučujeme spolupráci s ANO, SPD a extremisty

A s ODS, kterou po vašem odchodu z vlády a vůbec po tom, jak se k vám Fiala zachoval spolupráci nevylučujete? Je teda pravda, že jste ODS kritizovali už kdysi a pak jste se s ní spřáhli, tak já nevím, jak vám rozumět?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Důchodci, přidali jsme vám víc než Babiš“. Viděli jsme, co Jurečka a další slibují na Moravě

22:00 „Důchodci, přidali jsme vám víc než Babiš“. Viděli jsme, co Jurečka a další slibují na Moravě

Marian Jurečka z plakátů v Olomouckém kraji tvrdí důchodcům, že jim přidal víc než Babiš. Vydali jsm…