Pavel Novotný: Voliči Okamury jsou kreténi. Měli by nosit nálepku „blbec“; místo židovské hvězdy. A o Ringo Čechovi jsem slyšel, že...

30.10.2017 12:35

Bulvární novinář Pavel Novotný se v rozhovoru s Lubošem Xaverem Veselým na XTV.cz rozhovořil o výsledcích voleb do Sněmovny. „Voliči Babiše jsou oběti dokonalé kampaně, voliči Okamury jsou kreténi,“ řekl jasně Novotný.

Pavel Novotný: Voliči Okamury jsou kreténi. Měli by nosit nálepku „blbec“; místo židovské hvězdy. A o Ringo Čechovi jsem slyšel, že...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bulvární lovec Pavel Novotný

„Dopadlo to strašně. Ale máme demokracii. Proběhly u nás demokratické volby, bez jakýchkoliv problémů, bez jakýchkoliv zásahů. Provedlo se to spravedlivě. A národ demokraticky dal většinu slovenskému StBákovi a japonskému fašistovi,“ řekl rázně Novotný. 

„Okamura není poctivý nacista. On je šizuňk. A volič Andreje Babiše je pro mě hlupák, ale je to oběť sofistikované kampaně. Volič Tomio Okamury je blbec a měl by místo židovské hvězdy nosit nálepku blbec. Okamura je vypočítavá mrcha. Nemyslí vážně to, co říká. Ten člověk říká lidem, co chtějí slyšet,“ sdělil Novotný s tím, že je škoda, že voliči Okamury neumějí číst.

Pavel Novotný

  • ODS
  • Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • zastupitel měst. části

Anketa

Znepokojuje vás zdravotní stav prezidenta Zemana?

21%
79%
hlasovalo: 8404 lidí

Následně se vyjádřil k voličům sociální demokracie. „To jsou dnes voliči Andreje Babiše. Strana je oběť Andreje Babiše. Jestli se nevrátí Jiří Paroubek, tak posledním vzdechem budou příští volby. ČSSD je v současné době strana, která nemá předsedu. Strana potřebuje svoje úspěchy prodat,“ dodal Novotný. Podle něj je za neúspěchem strany špatná komunikace.

Video najdete ZDE

Piráti pak podle Novotného budou výbornou opozicí. „Myslím si, že budou ještě úspěšnější než Piráti na Islandu. Velmi jim věřím,“ řekl Novotný. Následně pak zkritizoval Realisty za prázdnou kampaň. „Jejich marketéra vyvést ke zdi a zastřelit,“ řekl a zkritizoval i ODA. 

František Ringo Čech pak podle slov Novotného dostal za svou kandidaturu v zemanovcích zaplaceno. „Myslím si, že to byla sedmimístná částka, kterou jsem slyšel. Je to strašně smutný,“ řekl Novotný. U komunistů je pak Novotný rád, že strana „jde do hajzlu“. 

ODS, jíž je Novotný členem, si prošla sračkama, jak tvrdí. „A předseda ji vyvedl z těch sraček,“ řekl. To, že by Petr Fiala měl ve straně skončit, tomu Novotný nevěří. „Čas Václava Klause mladšího teprve přijde. Je korunním princem ODS, ale jeho čas stále nenastal. Jsme stále jednotní,“ zmínil Novotný. On sám je zastupitelem v pražských Řeporyjích, ale vyšší politické ambice nemá.

Novinář se pak vyjádřil k sestavování vlády. „Věřím Fialovi, že když řekl s Babišem ne, tak že to myslel vážně. Byla by to největší zrada, kterou bych já osobně nepřežil,“ řekl Novotný.

Prezidentské volby vyhraje podle Novotného Jiří Drahoš. „Miloš Zeman nevyhraje volby. Z mnoha důvodů. Už i na té Moravě pochopili, že není úplně zdráv,“ dodal Novotný. „Miloš Zeman prohraje prezidentské volby ve druhém kole a prezidentem se stane Jiří Drahoš. A jsem ochoten se o to vsadit,“ doplnil a vsadil se s Lubošem Xaverem Veselým o 20 litrů becherovky. 

Své pak Novotný řekl i k Tomiu Okamurovi. „Okamura chce být všechno. Slyšel jsem, že chce jít na školství,“ sdělil. „Kéž by Okamura uvažoval bezelstně, chtěl by být pro tuto zemi. Tomio má u zadku všechny své voliče. Má rád Merkelovou, nevadí mu uprchlíci,“ poznamenal. Okamura pak podle jeho slov lační po moci. 

„Česká televize je poslední důvěryhodné médium v zemi, kterému já naprosto totálně věřím,“ řekl poté Novotný, jenž se pochlubil i tím, že poslouchá zprávy na Českém rozhlase. „Není potřeba s tím nic dělat. Jen, proboha, na to nesahejte,“ dodal.  

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Demožumpa. Verbež. Pidimužíci. Udav se.“ Další drsné dění kolem Andreje Babiše. Pro silné povahy

12:00 „Demožumpa. Verbež. Pidimužíci. Udav se.“ Další drsné dění kolem Andreje Babiše. Pro silné povahy

Andrej Babiš zažívá perné chvilky. Na Facebooku se do něj zhusta pouštějí jeho odpůrci. Když se pak …