Pavel Novotný ke Slovence, která pomočila Korán. Raději nečtěte

20. 2. 2017 18:26

Ke kauze mladé Slovenky Adriany Melekové alias Sheily S., jež je ve slovenské vazbě za to, že pomočila a zapálila Korán, se vyjádřil exkluzivně pro ParlamentníListy.cz bulvární novinář Pavel Novotný.

Pavel Novotný ke Slovence, která pomočila Korán. Raději nečtěte
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bulvární lovec Pavel Novotný
reklama

„Je smutné, kdo všechno dnes dostává prostor na internetu a vůbec ve sdělovacích prostředcích,“ posteskl si úvodem Pavel Novotný. Podle něj má 24letá žena z Ružomberoka inteligenční kvocient někde mezi prvokem a nějakým primitvnějším druhem mořské řasy. 

„Takoví by skutečně neměli mít různá práva, já nevím, třeba volební, nebo projevovat se na Facebooku. Sice by pak volila jen desetina původně oprávněných a vy byste neměli z čeho žít, ale zase by tu nebyl na Hradě Zeman, Okamura by byl pořád v cestovce a tato bytost by byla tam, kam patří, tedy v kleci...,“ zkonstatoval jasně Novotný. Ti, kdo to schvalují, jsou podle něj jen stejně postižení orangutani, kteří jen na podobnou akci nemají koule. „Protože jsou to ještě navíc zbabělci a přizdisráči,“ dodal.

„Tohle je jenom blbka, co se na sebe snaží upozornit. Takové bych mlátil, a uvědomme si, že vyměnit Slovensko tu krávu za tři syrské ekonomické uprchlice, hodně získá...,“ uzavřel s drastickým návrhem trestu: „Je mi líto, že i u nás jsou podobní lidé volně na svobodě, a nejraději bych pomočil je. Kdyby za každého takového kreténa a islamofoba přišlo pět černoušků, bylo by republice určitě lépe.“

Pavel Novotný, DiS.

  • ODS
  • Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • starosta městské části

Pavel Novotný se na sebe nebojí upozornit žádným způsobem, což ostatně ukázal i v minulých dnech, kdy na svůj facebookový profil umístil svůj zpěv – nebo spíše svérázně přednesl duet z opery Lovci perel od George Bizeta. 

„Sám doma, a tedy si mohu libovolně pět. Moje paní nesnáší, když pěji, zejména operu, kterou mám rád, a zejména Verdiho si rád zabroukám, a co? Slyšet Bizet, regulérně se z mých Lovců perel posere, a případným sejčkům bych rád vzkázal, že to jsem ještě nachlazený!!! Že nejsem úplně marný?“ napsal ke svému videu.

Celé vyjádření Pavla Novotného:

Je smutné, kdo všechno dnes dostává prostor na Internetu a vůbec ve sdělovacích prostředcích. Podívejte, ta Slovenka má nade vši pochybnost inteligenční kvocient někde mezi prvokem a nějakým primitivějším druhem mořské řady a takoví by skutečně neměli mít různá práva, já nevím třeba volební, nebo projevovat se na Facebooku. Sice by pak volila jen desetina původbě oprávněných a vy byste neměli z čeho žít, ale zase by tu nebyl na hradě Zeman, Okamura by byl pořád v cestovce a tato bytost by byla tam, kam patří, tedy v kleci.... Jistě, najdou se i tací, co její čin schvalují, ale to jsou zase jen stejně postižení orangutani, kteří navíc, narozdíl od ní, na podobnou akci nemají koule, protože jsou to ještě navíc zbabělci a přizdisráči. Tohle jej jenom blbka, co se na sebe snaží upozornit. Takové bych mlátil a uvědomme si, že vyměnit SLovensko tu krávu za tři syrskéekonomické uprchlice, hodně získá... Je mi lito, že i u nás jsou podobní lidé volně na svobodě a nejraději bych pomočil je. Kdyby za každého takového kreténa a ismamofoba přišlo pět černoušků, bylo by republice určitě lépe.?

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nelži. Chudáčku. Nacher a Čižinský v sobě. A ve Sněmovně bitva o rozpočet

22:48 Nelži. Chudáčku. Nacher a Čižinský v sobě. A ve Sněmovně bitva o rozpočet

Poslanecká Sněmovna dnes odpoledne projednávala návrh státního rozpočtu se schodkem 320 miliard koru…