Perverzní genderová teorie! rozčílil se Fiala od Okamury nad akcí gymnazistů. A ředitel školy vrací úder

06.01.2019 16:16

Ředitel blanenského gymnázia se ohradil proti tvrzení poslance Radima Fialy z SPD. Tomu vadilo, že se v rámci jedné z akcí gymnázia objevili chlapci v sukních. Podle Fialy jde totiž o perverzní genderovou ideologii. Píše o tom server Lidovky.cz.

Perverzní genderová teorie! rozčílil se Fiala od Okamury nad akcí gymnazistů. A ředitel školy vrací úder
Foto: Daniela Černá
Popisek: Poslanec Radim Fiala (SPD) na besedě s občany v obci Vyšní Lhoty

Fotografii zveřejnil Fiala ve středu na svém facebookovém profilu. Jde o snímek z letního projektu blanenského gymnázia, kdy si někteří chlapci oblékli sukně a dívky pro změnu typicky mužské oblečení. Podle Fialy jde o perverzní genderovou teorii.

Původní text ZDE.

Ředitel školy Radim Petřík se však brání, že Fiala vytrhl snímek z kontextu. Studenti se prý snažili v rámci akce bojovat prostřednictvím humoru proti předsudkům. Akce nesla název „Jinej neznamená špatnej“. 

Fiala svým příspěvkem rozpoutal diskusi, v níž se mimo jiné objevily i vulgární a nenávistné příspěvky – nejen na adresu studentů, ale i učitelů či rodičů. „Jsem šokován agresivitou a vulgaritou diskuse, která se rozpoutala na FB profilu pana poslance. V ní jsou slovně napadáni naši studenti a je nám vyhrožováno dokonce fyzickou likvidací,“ uvedl Petřík s tím, že je hrdý na své studenty, jež odvážně čelí nenávisti. A takovéto akce podporuje, nesouhlasí rozhodně s tím, že by kvůli nim docházelo k dehonestaci modelu tradiční rodiny.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Profesor Knížák udeřil: Opět se dostala ke slovu ta část národa, která posloužila totalitnímu režimu. Stačí jí Gott a jeho cukerinový kýč...

17:33 Profesor Knížák udeřil: Opět se dostala ke slovu ta část národa, která posloužila totalitnímu režimu. Stačí jí Gott a jeho cukerinový kýč...

Exředitel Národní galerie Milan Knížák se ve svém komentáři zamyslel nad úmrtím Karla Gotta; dění ko…