Petr Hampl oficiálně požádal o místo ve vládní radě. Od úředníka dostal odpověď, že by jako heterosexuální muž „nebyl přínosem“

25.10.2019 11:52 | Zprávy

Sociolog Petr Hampl kontaktoval Radu vlády pro rovnost žen a mužů a požádal, aby byl do Rady zařazen také zástupce heterosexuálních bílých mužů, protože tato supina čelí podle jeho názoru stále většímu tlaku. Raději se podívejte sami, jak dopadl.

Petr Hampl oficiálně požádal o místo ve vládní radě. Od úředníka dostal odpověď, že by jako heterosexuální muž „nebyl přínosem“
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Hampl

V roce 2017 se zrodilo Sdružení bílého heterosexuálního muže. Jeho smyslem je prý tropit si srandu z politické korektnosti a bránit bílé heterosexuální muže, protože právě na ně prý běsnění zvrácených progresivistických elit nejpalčivěji.

Již několik desetiletí jsme svědky toho, že vlády mnoha států a politicko-intelektuálská třída jako celek se zpronevěřuje svému poslání chránit svobody svých spoluobčanů. Místo toho se zaměřují na domnělá skupinová práva menšin, přičemž každá takzvaná menšina je zvýhodňována na úkor ostatních. Je tak porušována zásada rovnosti před zákonem, příslušníci ‚nemenšin‘ jsou diskriminováni a mnohdy dokonce zbavováni základních občanských svobod. Na jednu skupinu obyvatel dopadá toto běsnění zvrácených progresivistických elit nejpalčivěji. Jsou to heterosexuální bílí muži, jejichž práva jsou omezována zvlášť skandálním způsobem,“ stojí na webu Sdružení, jehož místopředsedou se v roce 2017 stal i sociolog Petr Hampl.

Bílí heterosexuální muži by podle členů sdružení měli být hrdí na to, že jsou bílí heterosexuální muži.

A před pár dny, po dvou letech existence spolku, učinil Petr Hampl pokus. Požádal o zařazení zástupců spolku do Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Proč EU řeší tresty za znásilnění?

Nemám nic proti zpřísnění, ale neměl by si to každý stát řešit legislativně sám? Proč mám dojem, že se EU plete do vnitřních záležitostí států čím dál víc? Kde končí její kompetence? Proč neřešíte třeba nelegální migraci, s kterou jste od voleb nepohnuli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Se*u na to!“ Lidé se bouří proti registraci k ČT a ČRo

19:45 „Se*u na to!“ Lidé se bouří proti registraci k ČT a ČRo

V pondělí si lidé stěžovali na kolabující webovou stránku České televize a rozhlasu při povinné regi…