Píčoviny, magor, hoďte na něj síť, naštval se ODSák. A přidal se i Martin Konvička. Kdopak vzbudil takovou zlost?

02.04.2015 12:08

Akademik a bojovník proti islamismu Martin Konvička se v oblasti věcí veřejných nevyjadřuje pouze k otázkám islámu. Tentokrát okomentoval dění kolem vyšetřování nové manželky a bývalé asistentky expremiéra Nečase, Jany Nečasové.

Píčoviny, magor, hoďte na něj síť, naštval se ODSák. A přidal se i Martin Konvička. Kdopak vzbudil takovou zlost?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Nagyová

Ta byla aktuálně obviněna z daňového úniku, když nepřiznala luxusní dárky za bezmála deset milionů. Server Aktuálně.cz informoval, že tak stát na darovací dani připravila o téměř 706 tisíc korun, a náležitě rozmázl, o jaké prezenty se jednalo. Mimo jiné luxusní perlový náhrdelník Cartier v ceně více než 1,1 milionu nebo též kožich od Diora. Podarovávat ji měli různí vlivní lidé, například šéf ČEZu Daniel Beneš.

Podle Konvičky je ale neuvěřitelné, že nezaplacená darovací daň může být důvodem toho, aby stovky policistů vtrhly na Úřad vlády a do dalších budov a přivodily pád vlády. „Takže jsme tu před téměř třemi lety měli regulérní státní převrat, včetně utajených přesunů cca 300 ozbrojených mužů speciálních policejních jednotek a obsazení úřadů státní správy, jehož jedinou příčinou, jež obstojí před soudem, byly nezdaněné kabelky,“ poznamenal konsternovaný akademik.

Podobně šokovaný byl ze zprávy, že proti Nagyové aktuálně policisté mají pouze nezaplacenou daň, i Petr Štěpánek, někdejší oblastní funkcionář ODS a známý prostořeký pravičák. Podle něj je s ohledem na vývoj kauzy neuvěřitelné, že hlava celého zásahu Ivo Ištvan stále sedí na olomouckém vrchním státním zastupitelství.

„S překvapením zjišťuji, že Ištvanovi stále ještě nenatáhli svěrací kazajku, takže pořád ještě pobíhá na svobodě a vymýšlí další a další píčoviny,“ napsal k tomu na Facebook Štěpánek. Představa, že nakonec padla vláda kvůli nezaplacené darovací dani z kabelek je podle něj „fantasmagorická“, a to natolik, že člověk neví, zda plakat smíchy, nebo zoufalstvím.

„Proboha, hodí už někdo na toho magora – a nejen na něj – síť?“ prosí ódéesák.


 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dva telefonují, jeden kouká do počítače... Kalousek a Fiala zaměstnali sněmovnu. Než se to pokazilo, bylo veselo

13:34 Dva telefonují, jeden kouká do počítače... Kalousek a Fiala zaměstnali sněmovnu. Než se to pokazilo, bylo veselo

V Poslanecké sněmovně se dnes sešli zákonodárci na mimořádné schůzi, kterou vyvolali poslanci opozič…