Pláč nad odchodem Kalouska. Skutečně. A nadávky kavárně: Teď prý bude ještě hůř

15.07.2020 9:52 | Zprávy
autor: tle

Novinář Pavel Šafr lituje rozhodnutí Miroslava Kalouska nekandidovat v dalších parlamentních volbách. „Proti Kalouskovi se postavila řada lidí havlovské orientace a novinářů seriózního zaměření,“ napsal šéfredaktor Fora24. Tím novinářem měl být Martin Veselovský z DVTV, který mohl za svoji reportáž poslat fakturu do Agrofertu. „Možná se nyní o něco lépe podaří utvořit potřebná demokratická koalice. Bez Kalouska jí ale bude chybět velká porce bojovné energie, inteligence, sebevědomí a odvahy,“ zakončil Šafr.

Pláč nad odchodem Kalouska. Skutečně. A  nadávky kavárně: Teď prý bude ještě hůř
Foto: Repro ČT24
Popisek: Předseda poslaneckého klubu TOP09, Miroslav Kalousek

Šéfredaktor Fora24, Pavel Šafr, věnoval na svém webu článek Miroslavu Kalouskovi. Ten v neděli v Otázkách Václava Moravce oznámil, že již nebude kandidovat v příštích parlamentních volbách, které se konají za rok. Spekuluje se, že odešel kvůli tomu, aby se mohla dojednat předvolební koalice některých opozičních stran, které by společně kandidovaly v nejbližších parlamentních volbách.

Celý článek ZDE:

Šafr rozhodnutí Kalouska lituje, jeho odchod prý žádnou dobrou zprávou není. Ve článku argumentuje tím, že za úspěchem politických stran je často nějaký viditelný lídr, kterých tu je prý minimum. „Babiš navíc planýruje naše prostředí svojí neskutečnou mediální a finanční mocí. V takové chvíli není čas na odchody výrazných osobností,“ myslí si Šafr. Svébytná postava TOP 09 se prý stala terčem agresivní a vychytralé kampaně, kdy se Andreji Babišovi údajně podařilo přesvědčit členy TOP 09, že je pro jejich stranu exministr financí zátěží.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Čí je to vina?

Tvrdíte, že jinde financování veřejnoprávních médií funguje, díky vysoké politické kultuře. Proč není možná i u nás? Je pravda, že kdo víc sleduje jak spolu jednáte, je to děs a zlepšení nepřispíváte ani jedna strana. A jestli projde ta změna financování, jako že as projde. Co budete dělat dál? Proč...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

21:14 Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

„Vážený pane prezidente, obracím se na Vás nejen jako na hlavu státu a vrchního velitele, ale také j…