Plesl: Příští týden touhle dobou očekávám demonstrace za záchranu demokracie. Ještěže je v USA Trump

17.10.2017 13:47 | Zprávy

Jaroslav Plesl, šéfredaktor MF Dnes, kterou před pár lety koupil šéf hnutí ANO Andrej Babiš, se svým tradičním způsobem vyjádřil k nadcházejícím sněmovním volbám. Přesvědčte se sami.

Plesl: Příští týden touhle dobou očekávám demonstrace za záchranu demokracie. Ještěže je v USA Trump
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Plesl

„Příští týden touhle dobou očekávám demonstrace za záchranu liberální demokracie. Ještě že je americkým prezidentem Trump...,“ napsal Jaroslav Plesl na sociální síti Facebook v narážce na nadcházející volby. Narážel možná i na demonstrace na podporu Bohuslava Sobotky, který na podzim roku 2013 vůbec neměl jisté, že bude premiérem. Plesl předpovídá, že na podobné demonstrace dojde i letos. „A bratrská pomoc z EU zatím nehrozí...,“ doplnil k tomu jeden z občanů diskutujících pod příspěvkem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Práce

Dobrý den, máte pravdu, že život je víc než práce, ale bez práce se neobejdete a více co mi na tom přijde nejsmutnější? Že i když pracujete, často máte i dva úvazky, stejně s penězi, co za práci dostanete sotva vyjdete. A můj dotaz tak je, zda máte řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Stejná krev, ať ruská či americká. Ale bez řečí o „agresorech“ se to v Rokycanech neobešlo

4:44 Stejná krev, ať ruská či americká. Ale bez řečí o „agresorech“ se to v Rokycanech neobešlo

Několik tisíc zájemců o vojenskou historii navštívilo Muzeum na demarkační linii v Rokycanech, kde t…