Plzeňský fotbalový boss zmizel před dvěma roky. Případ míří k soudu

05.05.2012 14:33 | Zprávy

Dva roky starý a dosud ne zcela vyjasněný případ únosu někdejšího fotbalového bosse Viktorie Plzeň Miroslava Kříže míří k soudu. Deník Insider zjistil, že policie po půl roce ukončila vyšetřování a navrhla státnímu zástupci, aby obžaloval člena pražské galerky Miroslava Ruse. Toho podezřívá, že má Křížův únos na svědomí.

Plzeňský fotbalový boss zmizel před dvěma roky. Případ míří k soudu
Foto: hns
Popisek: Fotokoláž.

"Mohu potvrdit, že policie doručila návrh na podání obžaloby. Státní zástupce zatím případ studuje, pak rozhodne," uvedla pro Insider mluvčí pražských žalobců Štěpánka Zenklová.

Komplice policie nezná

Bližší informace o vyšetřování případu policie ani žalobci nezveřejňují. Deník už ale loni v prosinci napsal, že policie je přesvědčena, že Kříž je mrtev. I přes to, že jeho tělo dodnes nebylo nalezeno.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

JUDr. Jana Turoňová byl položen dotaz

Komunisti

Vypadáte sympaticky, proč hájíte právě komunisty? A fakt věříte, že když už podruhé dostali stopku, že to není jejich konec u nás?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

V pozadí Soros a extremisté. Favorit na starostu New Yorku rozblikal alarm

17:10 V pozadí Soros a extremisté. Favorit na starostu New Yorku rozblikal alarm

Favorit na příštího newyorského starostu – 34letý praktikující muslim a socialista Zohran Mamdani, k…