Po konci show Soukupa tekla krev: Komunista Svěrák, pohraničník Svěrák. A Horáček začal svolávat „komedianty“

13.12.2017 7:16 | Zprávy

Michal Horáček v rámci své prezidentské volební kampaně rozjel akci „Komunistická mlátička na policii dohlížet nebude“. Pod hashtagem „Kdo mlčí, souhlasí“ se k jeho boji proti volbě poslance KSČM Zdeňka Ondráčka předsedou sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů přidali Zdeněk Svěrák, Petr Pithart nebo Vavřinec Hradilek. A když se Ondráček ozval, Horáček ještě přiložil pod kotel.

Po konci show Soukupa tekla krev: Komunista Svěrák, pohraničník Svěrák. A Horáček začal svolávat „komedianty“
Foto: ReproFoto: TV Barrandov
Popisek: Michal Horáček v pořadu Aréna Jaromíra Soukupa.

Téma „komunistická mlátička Ondráček nesmí dohlížet na GIBS“, ke kterému se vyjádřili i největší veřejnoprávní formovatelé veřejného mínění v čele s Norou Fridrichovou, je v některých skupinách stále považováno za zásadní téma politické budoucnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jav

Radek Koten byl položen dotaz

Ukrajinci

Často do vás slyšíme, jak chcete omezit příliv Ukrajinců, jak je chcete vracet zpět, sebrat jim dávky atd.. Budete na tom trvat i v rámci koaliční smlouvy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ten miliardový byznys se jim rozpadne. O to hrají. Rajchl k Fialovi a Ukrajině

20:41 Ten miliardový byznys se jim rozpadne. O to hrají. Rajchl k Fialovi a Ukrajině

Nově zvolený poslanec za SPD a předseda strany PRO Jindřich Rajchl v druhé části rozhovoru pro Parla…