Po odstávce se dnes spustí registr vozidel

04.04.2013 6:38 | Zprávy
autor: dkr, čtk

Po dvoudenní odstávce se dnes spustí registr vozidel, který v úterý a ve středu prodělal zkoušky spojené s přechodem k jinému dodavateli služeb. Ty však podle úředníků oslovených ČTK neproběhly bez potíží.

Po odstávce se dnes spustí registr vozidel
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kmotrovská značka, ilustrační foto

Problémy se například vyskytly při tisku technických průkazů, kdy se změněné informace neukládaly do systému a při komunikaci s evropskou databází odcizených vozidel. Podle Ministerstva dopravy šlo o chyby, které se podařilo odstranit ještě v průběhu středečního testování systému. Odklad k přechodu do ostrého provozu proto úřad nezvažuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Rudé právo

Vzhlížíte se snad v komunismu? Nebo proč čtete Rudé právo? Dáváte tím snad najevo, že se vracíme v čase do doby, kdy politici viděli rudě? Je fakt, že ve vaší koalici se najde dost těch, co to s komunisty táhli, dokonce jich několik sedí i v té vaší vládní lavici.To je bilance, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tajný plán, jak dostat Ukrajinu do EU. Veleba popsal

8:34 Tajný plán, jak dostat Ukrajinu do EU. Veleba popsal

POHLED SELSKÝM ROZUMEM O špatném směřování unie mluví v dnešním komentáři exprezident Agrární komory…