Podle Johna je Gazdík véčkář. Šéf Starostů: Lžete, byl jsem vymazán

11.05.2012 22:18

Předseda Věcí veřejných Radek John má podstatný argument, proč by o budoucím předsedovi strany již neměli hlasovat véčkaři, tedy registrovaní příznivci. Véčkařem je totiž i Petr Gazdík, předseda poslaneckého klubu TOP 09 a Starostů.

Podle Johna je Gazdík véčkář. Šéf Starostů: Lžete, byl jsem vymazán
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Gazdík
reklama

"O řadě véčkařů nevíme, jestli například nejsou od konkurence. My třeba víme, že véčkař je pan Gazdík. Čili že by nám pan Gazdík hlasoval o předsedovi, je poměrně silný argument pro to, aby véčkaři nehlasovali," uvedl pro Týden.cz Radek John.

Proto by podle něj neměli véčkaři hlasovat o předsedovi strany. Naopak by jim ale nechal pravomoc rozhodovat o důležitých otázkách v referendech. O změně stanov VV bude jednat červnová konference.

Petr Gazdík však s Johnovým tvrzením nesouhlasí. "Pan John lže. Je asi po několika lahvích těžkého francouzského vína. Nicméně je smutné, když politická strana neví, kdo je a kdo není jejím příznivcem," prohlásil zostra.

"Kdysi dávno, když vznikaly Věci veřejné, mně přišel nějaký e-mail. Já jsem na něj odpověděl a tím mi začaly chodit informace o VV. Tam bylo napsáno Souhlasíte se zasíláním sdělení?, tak jsem souhlasil. Jestli jsem byl véčkař, nebo ne, nevím,“ vzpomíná Gazdík. Motivací tehdy prý bylo zjistit, jak pracuje konkurence. Podle svých slov byl ale již vymazán a sám VV informoval.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pan
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lidi jsou spodina? Ne! udeřil Okamura na TOP 09. A rozbalil to proti EU: Vytáhl zlé věci

11:54 Lidi jsou spodina? Ne! udeřil Okamura na TOP 09. A rozbalil to proti EU: Vytáhl zlé věci

Premiér Andrej Babiš (ANO) požádal poslance o prodloužení nouzového stavu až do 11. května a podrobn…