Pokud mě kandidáti nepřesvědčí, tak do toho půjdu, říká John

12.05.2012 10:17 | Zprávy

V sobotu mají Věci veřejné zkrátit mandát současnému předsedovi Radku Johnovi a jeho místopředsedům. Zároveň také rozhodnou o tom, koho vyberou jako nové kandidáty na nejvyšší post. Radek John už teď tvrdí, že půjde o souboj idejí a silných osobností.

Pokud mě kandidáti nepřesvědčí, tak do toho půjdu, říká John
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radek John

Sám si ještě není jistý, jestli bude kandidovat. Podle něho záleží na tom, jestli se objeví někdo, kdo dokáže pomoci VV vstát z popela. “Pokud nebudu přesvědčen, budu kandidovat taky,” tvrdí John v rozhovoru pro server Tyden.cz. Zároveň poodhaluje, že véčkaři rozhodně nebudou hledat kandidáty jenom ve sněmovně: “Máme několik silných osobností v regionech a samozřejmě i tato možnost tam je,” připustil John.

Zároveň dodává, že většina členské základny i po všech kauzách, které Věcmi veřejnými otřásly, zůstala: “Takže musíme udělat inventuru. Objedeme celou republiku s místopředsedy Kateřinou Klasnovou a Jiřím Kohoutem. Máme 14 výjezdů během tří neděl,” upřesnil John. Strana se podle něho po odchodu Peake velmi radikalizovala a po odlivu některých členů zaznamená nárůst.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: ane

Korupce

Dobrý den, vím, že se věnujete korupci. Zajímá mě, co jste jako senátorka udělala proto, aby k ní nedocházelo? Kde vidíte největší problémy, že k ní neustále dochází? Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Chodit na demonstrace je málo, vytkl Pithart na akci chvilek

21:25 Chodit na demonstrace je málo, vytkl Pithart na akci chvilek

„Kriminálníci rozumí jenom kriminálu,“ stálo psáno na jednom z transparentů na demonstraci Česko nen…