Policisté sebrali pražskou státní zástupkyni. Dohlížela na Opencard, podezírají ji z vynášení

05.10.2016 17:02 | Zprávy
autor: mp

Státní zástupkyně Dagmar Máchová skončila v rukou policie. V minulosti sama dohlížela na vyšetřování řady citlivých kauz – Opencard či případ Nemocnice na Homolce, ale teď zřejmě bude mít co vysvětlovat.

Policisté sebrali pražskou státní zástupkyni. Dohlížela na Opencard, podezírají ji z vynášení
Foto: Policie ČR
Popisek: Policie ČR, logo.

Česká televize přinesla informace o tom, že policie zadržela státní zástupkyni Dagmar Máchovou, které byly před časem odebrány trestní kauzy, neboť u ní existovalo podezření, že od ní mířily citlivé informace k nepovolaným osobám.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michal Kučera byl položen dotaz

Finance

Co přesně se po praktické stránce změní, když projde návrh vlády a MF bude mít větší vliv na rozpočty nezávislých institucí? Já nevím, ale pokud jde o peníze, které těmto institucím dává stát, proč by na přidělování financí neměl mít vlil? Kdo by ho pak měl mít. Teda pokud jde o peníze státu.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sokol z ODS: Putin stále věří, že válku vyhraje, ale reálně to tak nevypadá

22:32 Sokol z ODS: Putin stále věří, že válku vyhraje, ale reálně to tak nevypadá

Předseda sněmovního výboru pro evropské záležitosti Petr Sokol (ODS) v Interview ČT24 reagoval na va…