Policisté sebrali pražskou státní zástupkyni. Dohlížela na Opencard, podezírají ji z vynášení

05.10.2016 17:02 | Zprávy

Státní zástupkyně Dagmar Máchová skončila v rukou policie. V minulosti sama dohlížela na vyšetřování řady citlivých kauz – Opencard či případ Nemocnice na Homolce, ale teď zřejmě bude mít co vysvětlovat.

Policisté sebrali pražskou státní zástupkyni. Dohlížela na Opencard, podezírají ji z vynášení
Foto: Policie ČR
Popisek: Policie ČR, logo.

Česká televize přinesla informace o tom, že policie zadržela státní zástupkyni Dagmar Máchovou, které byly před časem odebrány trestní kauzy, neboť u ní existovalo podezření, že od ní mířily citlivé informace k nepovolaným osobám.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Chápu vás dobře, že byste podruhé vstoupili do stejné řeky a šly do vlády s ODS?

Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Věře Jourové nikdy neodpustím. Michal Půr zmrazil sál

4:40 Věře Jourové nikdy neodpustím. Michal Půr zmrazil sál

„Věře Jourové tohle asi nikdy neodpustím. To i kvůli ní se lidé z některých vydavatelských asociací,…