Porošenkovi na světové konferenci povolily nervy a porval se s ruským politikem. Prý prohrál

28.01.2016 21:49

Ruský server Dni.ru přináší informace o porážce ukrajinského prezidenta Petra Porošenka v pěstním zápase. Pikantní na celé věci je, že k potyčce došlo na Světovém ekonomickém fóru v Davosu, a to ještě mezi významnými politiky. Na jedné straně stál Porošenko a na straně druhé ruský vicepremiér Jurij Trutnev. K incidentu se vyjádřil i prezident Ruské federace Vladimir Putin.

Porošenkovi na světové konferenci povolily nervy a porval se s ruským politikem. Prý prohrál
Foto: plus.google.com
Popisek: Prezident Ukrajiny Petro Porošenko

Ukrajinský prezident Petro Porošenko podle ruských médií vztáhl ruce na ruského vicepremiéra Jurije Trutneva, ale možná přitom zapomněl na dvě věci. Zaprvé, že mu nikdo nepřijde na pomoc, protože ochranka musela na neformálním setkání zůstat za dveřmi. A zadruhé, že se Trutnev zajímá o bojová umění a stejně jako ruský prezident Vladimir Putin je v nich velmi zběhlý.  

Když o incidentu slyšel Putin, glosoval celou situaci citací z písničky Vladimíra Vysockého. „Odhalil jsem biceps, a nechtěně si proto i sundal bundu,“ poznamenal. Svého vicepremiéra následně požádal, aby se příště krotil.

Celý text v ruštině zde.

Očití svědci z ruské delegace tvrdí, že k sobě oba muži v Davosu přistoupili, napřed klidně rozmlouvali, ale v jednu chvíli se vzájemně chytili za košili a pustili se do sebe. Porošenko však prohrával, a když od sebe byli oba pánové odděleni dalšími účastníky setkání, ukrajinský prezident se pokoušel ze sálu vytratit.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš přirovnal Ester Ledeckou k Zátopkovi a Čáslavské. Demonstranti z Václaváku puknou vzteky, až si toto přečtou

19:51 Babiš přirovnal Ester Ledeckou k Zátopkovi a Čáslavské. Demonstranti z Václaváku puknou vzteky, až si toto přečtou

I přestože všechna média informují o demonstraci na Václaváku, jejímž terčem byl i šéf hnutí ANO And…