Poslanci zřejmě vrátí služební zákon k zapracování nových úprav

27.08.2014 7:58 | Zprávy
autor: čtk, mp

Poslanci se dnes budou opět zabývat návrhem novely služebního zákona. Předlohu by měli vrátit ze závěrečného schvalování zpět do druhého čtení, aby do ní mohly být zapracovány změny dohodnuté mezi vládními stranami a pravicovou opozicí.

Poslanci zřejmě vrátí služební zákon k zapracování nových úprav
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jednání sněmovny

Zákonodárci TOP 09 a Starostů a ODS žádali hlavně zrušení generálního ředitelství státní služby a větší otevření státní služby i pro lidi z jiných sfér. V případě, že by požadavky nebyly splněny, hrozili obstrukcemi při schvalování zákona. Koalice při následných vyjednáváních na některé úpravy přistoupila a připravila nový pozměňovací návrh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jan Jakob byl položen dotaz

Rozpočet

Když teď tvrdíte, jak byste v rozpočtu dokázal ušetřit přes 60 miliard, můžete mě a myslím, že ne jen mě, vysvětlit, proč jste ty peníze neušetřili už v tom vámi navrhovaném rozpočtu? Jak vám to teď věřit? Kde jste najednou vzal ty úspory?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Martin Kroupa opouští bratrovu neziskovku, zakládá vlastní. Chce posilovat odolnost

21:52 Martin Kroupa opouští bratrovu neziskovku, zakládá vlastní. Chce posilovat odolnost

Martin Kroupa oznámil, že se stahuje z exekutivních funkcí projektu Paměť národa organizace Post Bel…