Poslanec ANO: Takhle se pomějeme se SPOLU

27.09.2021 8:54 | Ze sítí

Za pár dní vyrazí Češi, Moravané a Slezané k volbám a zvolí si nové poslance. Předvolební kampaň je proto v plném proudu. Poslanec ANO Milan Feranec v rámci žhavé části předvolebního klání se vší razancí uhodil na koalici SPOLU, to jest koalici ODS, lidovců a TOP 09.

Poslanec ANO: Takhle se pomějeme se SPOLU
Foto: Repro ČT24
Popisek: Milan Feranec a Zbyněk Stanjura v Událostech komentářích

Stejně jako ČSSD s Janou Maláčovou a Matějem Stropnickým, varuje také poslanec ANO Feranec, že pokud se SPOLU dostane do vlády, zruší to, co koaliční vláda ANO a ČSSD s komunisty v zádech pro voliče zařídila.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Nezávislost

Víte, co je smutné? Že podle mě nejsme vůbec nezávislý a podléháme tomu, co nám diktuje EU a někteří politici také podle mě až přehnaně vzhlíží k USA, někteří zas naopak k Ruska, ale těch už je naštěstí jen pár. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Znechutil všechny.“ Dohra Hayata Okamury a celé včerejší sněmovny

10:11 „Znechutil všechny.“ Dohra Hayata Okamury a celé včerejší sněmovny

Tomio Okamura se ve středu stal předsedou Poslanecké sněmovny a podle poslance za SPD Tomáše Doležal…