Poslanec ODS: Lidé mají větší problémy než vlajku EU

02.04.2013 22:38 | Zprávy

Do pořadu Události, komentáře přišli poslanci Lubomír Zaorálek (ČSSD) a Jan Bauer (ODS). Hovořili o evropské politice nového prezidenta Miloše Zemana, který vyvěsí vlajku Evropské unie a obecně je zastáncem její federalizace.

Poslanec ODS: Lidé mají větší problémy než vlajku EU
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lubomír Zaorálek

„Pro mě to není nijak zásadní informace,“ uvedl Bauer. „Já myslím, že lidé mají úplně jiné problémy než řešit zásadovost nebo bezzásadovost vyvěšování evropské vlajky,“ dodal. Zaorálek má naopak za to, že součástí české státnosti je i Evropská unie.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Řidičák

Zajímalo by mě, jak je to s vaším avizovaným odevzdáním řidičáku? Nebo jste to jen tak plácnul, abyste se zviditelnil, což by bylo stejně hloupé, jako ta vaše rychlá jízda a je fakt, že vy politici rádi něco slibujete a pak couváte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kobzův zcenzurovaný počítač. Už víme proč

14:36 Kobzův zcenzurovaný počítač. Už víme proč

Na konferenci o svobodě slova odhalil poslanec Jiří Kobza, že jeho služební počítač ve Sněmovně je c…