Poslanec Vondra reportuje ze Štrasburku. O velké blamáži „Jupitera“ Macrona

22.10.2019 19:10 | Zprávy

Europoslanec Alexandr Vondra (ODS) se s českými spoluobčany podělil o informace, co se děje v srdci EU. Francouzský prezident Emmanuel Macron tam prý tvrdě narazil. Jeho majestát se podle Vondry otřásl v základech. Zde je důvod.

Poslanec Vondra reportuje ze Štrasburku. O velké blamáži „Jupitera“ Macrona
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alexandr Vondra

Alexandr Vondra se rozhodl podělit se s českými občany o to, co se momentálně děje v srdci EU, které nyní leží ve Štrasburku. Francouzský prezident Emmanuel Macron tam od evropských poslanců dostal lekci, po které se údajně pořádně urazil.

„Při grilování komisařů neprošli kandidáti z Maďarska, Rumunska a – světe div se – také z Francie. Sylvii Goulardovou, která měla dostat na starosti veledůležitý vnitřní hospodářský trh, příslušný výbor odmítl kvůli konfliktu zájmů. Kdysi si jako poslankyně EP najala fiktivní asistenty,“ napsal Vondra na sociální síti Facebook.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Proč jste se vzdal Agrofertu?

Budoval jste ho snad půlku vašeho života a teď se ho vzdáte, kvůli možným čtyřem rokům, které ani nejsou jisté, abyste byl premiér? Stojí vám to za to? A co budete dělat za 4 roky? Plánujete být dál v politice?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zavírání za Jaroslava Seiferta? KSČM řeší budoucnost i hrozbu zákazu

10:16 Zavírání za Jaroslava Seiferta? KSČM řeší budoucnost i hrozbu zákazu

„Pokud jde ‚nebezpečnou ideologii‘ vyřešit tím, že si objednám nové razítko a vytisknu jiné plakáty,…