Potvrzeno: Lech Walesa byl opravdu fízl

31.01.2017 10:37 | Zprávy
autor: vam

Experti potvrdili, že rukopis bývalého polského prezidenta Walesy se shoduje s písmem agenta komunistické tajné policie pod krycím jménem Bolek. Informoval o tom server České noviny.

Potvrzeno: Lech Walesa byl opravdu fízl
Foto: MEDEF
Popisek: Lech Walesa

Podle Jaroslawa Szareka, šéfa Institutu národní paměti (IPN), který má v Polsku na starosti vyšetřování zločinů komunismu a nacismu, badatelé ústavu po dlouholetém výzkumu už dříve dokázali, že Walesa byl od prosince 1970 do června 1976 tajným spolupracovníkem tajné policie, donášel na své kolegy a bral za to peníze, informoval server.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce na černo

Plánujete třeba nějaké postihy, pro ty, co pracují na černo, ale i pro ty, co takto někoho zaměstnávají? A jaké postihy plánujete přesně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ukrajina blíž k EU? Bude to drahé, ví Brusel. Ale semkneme se

19:03 Ukrajina blíž k EU? Bude to drahé, ví Brusel. Ale semkneme se

Ukrajina a Moldavsko se mají opět posunout blíže členství v EU a zahájí jednání o společných pravidl…