Pouze na PL: Ekonáckové, šílenci. Aleš Hušák se ve videu pustil do pražských politiků

23.09.2016 10:30

Je to Praha 6, která brání jakémukoli smysluplnému řešení dopravní situace a v okamžiku, kdy něco funguje, tak to chtějí zavřít, říká na videu, které mají ParlamentníListy.cz k dispozici, Aleš Hušák, někdejší šéf SAZKY a v současnosti senátní kandidát na Praze 6.

Pouze na PL: Ekonáckové, šílenci. Aleš Hušák se ve videu pustil do pražských politiků
Foto: Hans Štembera
Popisek: Aleš Hušák

Komplikované dopravní situaci na Praze 6 by mohlo podle ČT pomoci dočasné uzavření jednoho z vjezdů do tunelu Blanka. Pražský magistrát zvažuje na zkoušku uzavřít výjezd z tunelu na Prašném mostě, ale zřejmě jen v ranní a odpolední špičce. Uzavření vjezdu do Blanky požaduje radnice Prahy 6, jenže proti byl původně radní pro dopravu na magistrátu Petr Dolínek (ČSSD). Ve čtvrtek ale server iDNES informoval, že magistrát dočasné uzavření zvažuje. Nově se však proti případnému uzavření postavila radnice Prahy 7.

Na téma navazuje i senátní kandidát Aleš Hušák, který ve svém videu plánované kroky ostře kritizuje. „Pro toto není nic ospravedlnitelného, prostě je to věc, kde se člověk může jenom rozčílit," konstatuje někdejší šéf SAZKY. „Tímto prokázali nekompetentnost, aby vůbec byli v jakékoli veřejné funkci," míří směrem k zastupitelům. Celé video k vidění níže.

Pakliže by senátní volby dopadly tak, jak prezentuje agentura Phoenix, Praha 6 by do horní komory Parlamentu vyslala Jiřího Růžičku (TOP 09), který od roku 1978 učí na Gymnáziu Jana Keplera v Praze 6, kde je rovněž od roku 1990 ředitelem. Jeho obliba mezi oslovenými respondenty vyrostla na 23 procent. O dvě procenta méně by získal zástupce hnutí ANO, tanečník Vlastimil Harapes. Bronz, a tudíž nepostupové místo do druhého kola senátních voleb, podle agentury Phoenix připadá na Václava Bělohradského, společného nominanta ČSSD a zelených. Čtvrtá příčka a možné překvapení Prahy 6? Někdejší šéf SAZKY Aleš Hušák. Ten získal ve výzkumu třináct procent kladných hlasů, tedy odpovědí na dotaz, zdali by jej volili: s možnostmi rozhodně ano, spíše ano.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tomáš A. Nový

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Církevní restituce: Tohle prý nikdo neřekl. A měli byste to vědět

6:46 Církevní restituce: Tohle prý nikdo neřekl. A měli byste to vědět

Bývalý radní pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek okomentoval na svém facebookovém prof…