Povstalci nabízejí bezpečnost pozorovatelům výměnou za příměří

20.07.2014 11:59 | Zprávy
autor: čtk, mp

Proruští separatisté na východě Ukrajiny zajistí bezpečnost mezinárodních pozorovatelů v místech pádu malajsijského boeingu za podmínky, že Kyjev bude souhlasit s příměřím. S odvoláním na jednoho z vůdců povstalců to dnes uvedla agentura AFP.

Povstalci nabízejí bezpečnost pozorovatelům výměnou za příměří
Foto: tan
Popisek: Pád malajského letadla

„Zajistíme bezpečnost mezinárodních expertů na místě (pádu letadla), pokud Kyjev uzavře příměří," sdělil podle AFP vicepremiér samozvané Doněcké lidové republiky Andrej Purgin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Je pravda, že na Slovensko létáte vládním speciálem?

Tvrdíte, jak se má šetřit, i na zahraničních cestách a jestli je pravda, že si pak sám lítáte na Slovensko vládním speciálem, nekážete náhodou vodu a sám nepijete víno?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Izrael zaútočil na Írán

7:49 Izrael zaútočil na Írán

Izrael v sobotu ráno oznámil, že zahájil preventivní útok proti Íránu. Podle izraelského ministra ob…