Poznáte ohnivou zlobu, varoval Trump KLDR. A americký demokrat panikaří a svolává poslance z prázdnin

12.08.2017 9:37

Demokratický poslanec David Ciciline ze státu Rhode Island chce přerušit parlamentní prázdniny a svolat zvláštní schůzi Sněmovny reprezentantů. Ta by měla zabránit možnému preventivnímu úderu USA proti Severní Koreji. Píše o tom server USAtoday.com.

Poznáte ohnivou zlobu, varoval Trump KLDR. A americký demokrat panikaří a svolává poslance z prázdnin
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka USA

Ciciline by rád, aby preventivní úder proti KLDR zakázal zákon. Z toho důvodu požádal šéfa Sněmovny reprezentantů, aby odvolal poslance z prázdnin k jednání. Donald Trump by totiž neměl realizovat své hrozby, míní Ciciline. 

  • Původní text ZDE

Ten se zároveň domnívá, že prezident zhoršil napjatou situaci prohlášením, že Spojené státy mají prst na spoušti a zasáhnou proti KLDR s ohnivou zlobou.

Přestřelka mezi Trumpem a KLDR je již staršího data. Vyvolaly ji jaderné a raketové testy Severní Koreje. Režim diktátora Kim Čong-una na prohlášení USA reaguje hrozbou raketovým útokem na americký tichomořský ostrov Guam. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Čapek vymyslel slovo robot, Václav Havel humanitární bombardování. Paní Albrightová, jak se vám spí? V Praze se připomínalo bombardování Jugoslávie

22:08 Karel Čapek vymyslel slovo robot, Václav Havel humanitární bombardování. Paní Albrightová, jak se vám spí? V Praze se připomínalo bombardování Jugoslávie

REPORTÁŽ Před srbským velvyslanectvím se připomínalo již devatenácté výročí událostí, které značně r…