Pr*ele na modro? Mrzačení dětských duší. Foldyna zcela vážně: Kdo to zkusí na moje vnouče, nebude stačit utíkat

Spustit čtení článku
Tato funkce je povolena jen předplatitelům typu Lepší čtení a vyšší.
02.07.2021 4:46 | Komentář

Mrzačení dětských duší. Tak pojmenoval poslanec Jaroslav Foldyna (zvolen za ČSSD, nyní SPD) propagaci homosexuality a změny pohlaví mezi dětmi. Zákaz takových informací ve školách i v médiích a osobám mladším 18 let zavedlo Maďarsko, proti se však staví Evropská unie. Pokud by ale někdo něco podobného zkusil na rodinu poslance, nestačil by prý utíkat. Aktivisty v podobném směru označil za jezdce apokalypsy a dodal, že čím dříve se arogantních paňáců a tetek v Bruselu zbavíme, tím lépe.

Pr*ele na modro? Mrzačení dětských duší. Foldyna zcela vážně: Kdo to zkusí na moje vnouče, nebude stačit utíkat
Foto: repro FB, tan
Popisek: Jaroslav Foldyna

V názorovém střetu mezi Maďarskem a Evropskou unií stojí český poslanec jasně na straně maďarského premiéra Viktora Orbána: „O tom, zda povolí mrzačit dětské duše propagací sexuálních deviací a zda tuto propagaci umožní i ve veřejném prostoru, si každá země musí rozhodovat sama. Pokud to udělat nesmí, tak je kolonií. Maďaři se zjevně jako kolonie necítí,“ řekl redakci s tím, že mrzačení dětských duší je potřeba zakázat pod přísnými tresty. Podle něj jsme se ocitli v kulturní válce, kterou buď vyhrajeme, nebo jako civilizace nepřežijeme.

„Ještě nedávno jsem si myslel, že v Evropě občanská válka není možná. Když ale vidím, jak jsou postliberální progresivisté stále agresivnější a snaží se čím dál více utahovat šrouby, tak si začínám myslet, že občanská válka v Evropě je už skoro nevyhnutelná, a že nepůjde o válku kulturní či politickou, nýbrž o válku skutečnou. Z toho mám velkou obavu. Je třeba udělat vše, aby tomu tak nebylo,“ varoval Jaroslav Foldyna. Zpochybnil také tvrzení, že jde o lidské právo a ptal se, kde se takové lidské právo vzalo.

Kdo jiný by měl vychovávat děti než rodiče?

„Já o něm nevím, a jestli něco takového někdo někdy zkusí na moje děti nebo vnoučata, tak nebude stačit utíkat. Jde o zločin páchaný na dětech a tomu je potřeba se postavit. Osobně jsem přesvědčený, že nikdo z nás, kteří jsme v roce 1989 mrzli na náměstích, tam nebyl proto, aby se děly tyto dekadentní zběsilosti. Všichni tihle aktivisté jsou jezdci apokalypsy. Západ je na cestě k sebezničení a my se buď vzepřeme, nebo se tomu podvolíme. Kompromis není možný,“ domnívá se politik hnutí SPD. Sám prý souhlasí s maďarským předsedou Viktorem Orbánem, který na kritiku reagoval dopisem. V něm uvedl, že maďarské děti mají vychovávat Maďaři, nikoliv například Němci. Narážel tak na snahu Evropské unie ovlivňovat legislativu členských států.

Foldyna si myslí, že jde o ukázku arogance moci a dekadenci západoevropských politiků a různých nátlakových skupin, kteří k prosazování svých zvráceností používají Evropskou unii. Viktor Orbán to podle něj napsal správně: „Kdo jiný by měl, pro rány boží, vychovávat děti než jejich rodiče? A maďarským rodičům se snad nenarodí Maďar, českým rodičům se nenarodí Čech a polským zase Polák? Vůbec nechápu, co je tady k diskusi,“ uvedl pro ParlamentníListy.cz.

Jestli si Nizozemci chtějí barvit pr..le na modro…

Reagoval také na slova nizozemského premiéra Marka Rutteho, že pokud Maďarsko nechce respektovat pravidla, ať Evropskou unii opustí. Jaroslav Foldyna si prý nevšiml, že by Evropská unie měla povinnou propagaci sexuálních deviací ve svých pravidlech: „Mark Rutte by se měl starat o Nizozemsko a starost o Maďarsko by měl nechat Maďarům. Jestli si Nizozemci chtějí třeba barvit pr..le na modro, tak ať to klidně dělají, ale ať do toho nenutí ostatní. Mimochodem: Slyšel jsem, že rodová linka pana Rutteho skončí s panem Ruttem, protože pan Rutte, na rozdíl od pana Orbána, nemá žádné potomky. I to je možná jeden z důvodů, proč lidi, jako je pan Rutte, budoucnost nezajímá,“ zauvažoval s tím, že podobní lidé nemají děti, nemají rodinu a nemají komu předat pomyslnou štafetu. Proto jim chybí zodpovědnost, kterou nahrazují dekadencí a nenávistí. „Propagace patologického sexuálního chování je pro společnost sebevražedná. Nizozemci možná chtějí spáchat sebevraždu, Maďaři zase, zcela zjevně, sebevraždu spáchat nehodlají. My bychom, z úcty k našim předkům a z odpovědnosti vůči našim potomkům, měli jít maďarskou cestou,“ podotkl Foldyna.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Zuzana Koulová

Pane Fialo

jaký máte skutečný důvod k podporování Ukrajiny v tak obrovském rozsahu. Jsme malý stát , který má velké ekonomické problémy , není na důchody , zaostává zdravotnictví, školství, jsou problémy ve vězeňství a spousta dalších problémů . Na nic nejsou peníze , ale odkud se berou peníze na podporu Ukraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rakušan a masakr na FF UK? „Já státu nevěřím. A Foltýn mi to nenařídí.“

7:40 Rakušan a masakr na FF UK? „Já státu nevěřím. A Foltýn mi to nenařídí.“

Na jedné straně pochybnosti, které se stále valí na zásah policie proti vrahovi Davidu Kozákovi. Na …