Praještěre Grebeníčku, patříš do blázince, napsal čtenář poslanci. Ten takto odpověděl

29.11.2013 9:55 | Zprávy

Uživatelé serveru ParlamentníListy.cz mají možnost obracet se na své politické zástupce s dotazy, komentáři nebo připomínkami. Čtenář Petrlík má jasný názor na komunistického poslance Miroslava Grebeníčka. Toho označuje za praještěra patřícího do blázince.

Praještěre Grebeníčku, patříš do blázince, napsal čtenář poslanci. Ten takto odpověděl
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Grebeníček v poslanecké lavici

Uživatel serveru ParlamentníListy.cz pod přezdívkou Petrlík se s otázkou obrátil na poslance KSČM Miroslava Grebeníčka. Pro ostrá slova nešel daleko. Svůj dotaz nadepsal výmluvně: "Grebeníček je praještěr a patří do blázince."

Otázka čtenáře i celá odpověď Grebeníčka ZDE.

Dotaz čtenáře se pak týkal poslancova otce. "Soudruhu Grebeníčku, že váš otec byl zločinec v řadách rudých věznitelů, je fakt. Chápete, že statisíce lidí vás bere jako zastánce zločinecké organizace KSČ a svého otce zločince? Věříte v boží mlýny?" zeptal se Petrlík.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: adr

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Zajímalo by mě, s kým byste případně šli do koalice?

Protože teď všechny vaše koaliční partnery dost ostře kritizujte. Hlavně STAN a ODS. Zajímá mě, zda jsou pro vás přijatelní jako koaliční partneři? Protože jestli ne, tak s kým jiným byste do koalice šli? Nebo jste usoudili, že bude jen opoziční stranou, jako třeba SPD, které to evidentně vyhovuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nevolte d*bily,“ vyzvala Nerudová občany. Reakce nepotěší

11:11 „Nevolte d*bily,“ vyzvala Nerudová občany. Reakce nepotěší

Europoslankyně Danuše Nerudová z hnutí STAN rozvířila na sociálních sítích debatu svými výroky. Tent…