Pražská plynárenská zavádí mobilní kancelář

3.3.2021 12:18 odp.

Neodkladné záležitosti ohledně dodávky energií zákazníkům pomůže Pražská plynárenská nově řešit i z domu. Vyšla vstříc lidem, kteří mají problém s on-line komunikací. Služba je určena zákazníkům seniorského věku a hendikepovaným.

Pražská plynárenská zavádí mobilní kancelář
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pražská plynárenská, ilustrační foto

„Po dobu, kdy budou  z důvodu pandemie COVID uzavřeny obchodní kanceláře společnosti,  přijede mobilní kancelář Pražské plynárenské  neodkladné záležitosti spojené s dodávkou energií vyřídit k zákazníkům,” uvádí Pražská plynárenská. 
 
Služba bude dostupná na celém území hlavního města a bude poskytována při dodržení maximálních hygienických opatření a zabezpečení tak, aby nedošlo k ohrožení zákzníků, ani zaměstnanců společnosti. 

„Službu je možno objednat od pondělí do pátku denně od 8 do 18 hodin,  prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 134 134. Při objednávce uveďte, že se jedná o službu „mobilní kancelář“,” uvedla Pražská plynárenská.

Pražská plynárenská je druhým největším tuzemským dodavatelem zemního plynu a jedním z tzv. tradičních hráčů na trhu, který dodává zemní plyn a elektřinu 425 tisícům zákazníků po celé republice. Jedná se o ryze českého dodavatele, jehož vlastníkem je hlavní město Praha.

 

 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

COVID

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

autor: Barbora Richterová

Připouštíte, že policie někdy selže

V poslední době je to bohužel čím dál častější jev. Vy za ním vidíte generační obměnu. Co ale třeba vyčerpanost policistů? Podle mě jich máme málo. Není třeba vyřešit i toto? A co třeba jejich financování?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Toto si mají diváci myslet? Velká Rada smetla Noru Fridrichovou. Citlivé a výbušné téma „předžvýkáno“

16:30 Toto si mají diváci myslet? Velká Rada smetla Noru Fridrichovou. Citlivé a výbušné téma „předžvýkáno“

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) se na svém úterním zasedání usnesla, že se ČT v pořa…