Pražský městský soud rozhodl. ČSSD se musí Radku Johnovi omluvit

20.05.2016 16:18 | Zprávy
autor: spa

ČSSD se musí omluvit bývalému předsedovi Věcí veřejných Radku Johnovi za to, že ho strana v minulosti označila za tuneláře. Rozhodl o tom pražský městský soud, kde John na sociální demokraty podal žalobu. O rozsudku dnes informoval server Aktuálně.cz. Rozsudek není pravomocný, lze se proti němu odvolat.

Pražský městský soud rozhodl. ČSSD se musí Radku Johnovi omluvit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Čestný předseda VV Radek John

Sociální demokracie se musí omluvit za výroky z kampaně před volbami v roce 2010, kde politická strana Johna spojovala s tunelováním Všeobecné zdravotní pojišťovny a Lesů ČR. ČSSD tehdy vedl Jiří Paroubek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Trapas

Nemyslíte, že je spíš až trapné, jak se vláda s prezidentem přetahuje? Já nechápu, proč věci, které fungovaly měnit a řešit místo toho, aby se řešilo to podstatné, co fakt tíží lidi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Peníze pro armádu: Andor Šándor do plánů nastřílel díry

10:30 Peníze pro armádu: Andor Šándor do plánů nastřílel díry

Vrcholné setkání NATO naplno odkrylo hluboké politické příkopy na české politické scéně a potvrdilo …