Pražští radní budou diskutovat o Opencard a koncepci Výstaviště

18.02.2014 6:35

Pražští radní se dnes budou zabývat založením městské společnosti, která by v budoucnu měla spravovat problematický projekt Opencard. Kvůli kritizované kartě jsou obviněni někteří pražští radní včetně primátora Tomáše Hudečka (TOP 09). Založení společnosti je podle nich cestou, jak se s problémy týkajících se projektu vyrovnat.

Pražští radní budou diskutovat o Opencard a koncepci Výstaviště
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dobíjení karty Opencard

Na programu je také koncepce dalšího rozvoje pražského Výstaviště. Rekonstrukce by se měla dotknout cest uvnitř areálu, okolí i celkového vnitřního uspořádání. Oba materiály musí ještě schválit zastupitelé.

Rada dnes zároveň projedná možnosti integrace veřejné dopravy v Praze a Středočeském kraji. Po diskutovaném propojení dopravy v jeden celek, které by zjednodušilo dopravu Středočechů do hlavního města, volá mnoho regionálních politiků. Podle nich by odstranilo nelogické duplicity v dopravě a zvýšilo komfort cestujících.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: dkr, čtk

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zákulisí, špína, intriky v ČSSD: Máme sobotní fotku „Pocheho gangu“, kterou vám jinde neukážou. A informace o popravě Zimoly, které se taky jinde nedozvíte

4:43 Zákulisí, špína, intriky v ČSSD: Máme sobotní fotku „Pocheho gangu“, kterou vám jinde neukážou. A informace o popravě Zimoly, které se taky jinde nedozvíte

Širší vedení ČSSD dalo na sobotním zasedání v Hradci Králové důvěru předsedovi strany a vicepremiéro…