Předat Babišovi pověření, to za střízliva nezvládnete. Doktor Macek se s pochopením vyjádřil k prezidentovu chování v Lánech

01.11.2017 21:01

Doktor Miroslav Macek se podíval na společnou tiskovou konferenci prezidenta Miloše Zemana s vítězem voleb Andrejem Babišem (ANO) v Lánech a dospěl k jednoznačnému závěru. Lépe řečeno hned ke dvěma závěrům. Prezident Zeman prý byl „namazaný“ a ještě k tomu prý má Alzheimerovu chorobu.

Předat Babišovi pověření, to za střízliva nezvládnete. Doktor Macek se s pochopením vyjádřil k prezidentovu chování v Lánech
Foto: Archiv PL
Popisek: Miroslav Macek

Miroslav Macek pravidelně glosuje veřejné dění a neopomněl napsal pár slov také ke schůzce prezidenta Zemana se šéfem hnutí ANO v Lánech. Na internetu už zřejmě zachytil nějaké narážky na Zemanův zdravotní stav, tak se také rozhodl přispět svou troškou do mlýna.

„Nechápu, co zase všichni na prezidentu Zemanovi vidí! Prý byl při pověření Babiše sestavením vlády namazaný. Ruku na srdce: vy byste se v situaci, kdybyste ho měli pověřit, také předem neopili? Copak něco takového někdo zvládne za střízliva? Spíše má Alzheimera. Úplně zapomněl, že u minulé vlády tvrdě vyžadoval většinu 101 hlasů ve sněmovně,“ připomněl Macek.

Celou glosu naleznete zde.

Zdá se mu ale, že Alzheimerovu chorobu má mnohem víc lidí v české společnosti, ne jen prezident Zeman. Zapomnětlivým občanům proto s chutí připomněl výrok někdejšího premiéra za ČSSD Vladimíra Špidly, který v roce 2001 prohlásil, že nejpozději sedm let od vstupu do EU se vyrovná příjmová hladina občanů České republiky s příjmovou hladinou obyvatel Spolkové republiky Německo. Sedm let od vstupu Česka do EU však uplynulo už v roce 2011 a příjmy Čechů se s příjmy Němců srovnat nedají. A to ani dnes, 13 let po vstupu do EU.

Nakonec prozradil nevídanou věc. „Neuvěřitelné! Zaslechl jsem, že se jakýsi americký herec přiznal, že je heterosexuál!“ napsal Macek na závěr.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Havel a pedofilní vrah. Okamura brání Zemana lekcí z historie

14:14 Havel a pedofilní vrah. Okamura brání Zemana lekcí z historie

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura v souvislosti s rozbouřenou diskusí ohledně institutu prezidentské …