Přeji vašemu praporu, aby vám jej žádná banda debilů nerozstříhala, prohlásil Zeman před plným náměstím. Vzpomněl na aktivisty ze „Sta hoven“

29.06.2016 18:31 | Zprávy

Prezident Miloš Zeman se v rámci své pracovní návštěvy Kraje Vysočina setkal i s občany Pelhřimova. Na Masarykově náměstí na něj netrpělivě čekaly stovky lidí. Zavítal sem společně s hejtmanem kraje Jiřím Běhounkem i starostou města Františkem Kučerou.

Přeji vašemu praporu, aby vám jej žádná banda debilů nerozstříhala, prohlásil Zeman před plným náměstím. Vzpomněl na aktivisty ze „Sta hoven“
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

„Dojmy z Pelhřimova mám dobré. Nyní jsem byl v Agrostroji, což je obdivuhodný podnik, kde mají průměrnou mzdu 28 500 korun. Víte ale, co je to průměr. Každopádně chci věřit, že je to podnik, který odstranil nezaměstnanost tady na Pelhřimovsku,“ řekl Zeman úvodem a pogratuloval okresu k nejnižší nezaměstnanosti. „Teď už jde jenom o to, aby se ty platy zvyšovaly tak, aby životní úroveň odpovídala produktivitě práce,“ dodal.

Vzpomněl také na komika Lubomíra Lipského, pelhřimovského rodáka, kterému v prvním roce svého prezidentování předal státní vyznamenání.

Následně se vyjádřil k nadcházejícím krajským a sněmovním volbám. Lidé by podle něj měli pamatovat na svou cenu a nenechat se uplatit párky či pivem, což budou jistě kandidáti nabízet. „Měli byste přemýšlet o programech těch, kdo kandidují, a měli byste se ptát, kdo je na daných kandidátkách a co je za ním. Nikdo z nás není nepopsaný list. Každý z nás něco udělal, leckdy i podělal. Přemýšlejte, ať už budete volit kohokoli, nejen o programu, ale i o lidech. Jděte k volbám, ať se vám líbí nebo nelíbí ta či ona strana. Protože jinak budete nadávat doma u televizorů nebo v hospodě,“ podotkl Zeman s tím, že právo nadávat mají pouze ti, kteří aktivně dorazí k volbám.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Ing. Karolína Kubisková byl položen dotaz

Nebezpečné látky

Dobrý den, nemyslíte, že by tu nebezpečné látky nevznikaly nebo aspoň nebyli tak vyhledávané, kdyby se legalizoval třeba prodej marihuany, jak navrhují Piráti? Podle mě není marihuana horší než třeba alkohol, a legalizace je cesta, jak trh pak do značné míry regulovat a hlídat.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Výhrůžka Pavlovi a drsné výlevy provázejí jmenování Babišovy vlády

9:40 Výhrůžka Pavlovi a drsné výlevy provázejí jmenování Babišovy vlády

Dnes byla jmenována vláda Andreje Babiše, čímž se uzavírá vládnutí Petra Fialy. Prezident Pavel při …