Přemysl Sobotka: Prezident by neměl šířit destrukci

15.02.2012 22:26 | Zprávy

Coby prezident republiky by Přemysl Sobotka rád působil jako osoba, která spory řeší a uklidňuje, než aby je sám tvořil. Zároveň je přesvědčen, že prezident nemůže být apolitický a odvolává se na seznam kandidátů, z nichž každý má za zády nějakou stranu.

Přemysl Sobotka: Prezident by neměl šířit destrukci
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Přemysl Sobotka

„Historicky se o mně mluví jako o „bridgemanovi“, tedy člověku, který mosty spíše staví, než boří. A právě k tomu je role prezidenta předurčená. Je hloupé z Hradu dělat destrukci,“ uvedl Sobotka v rozhovoru pro Lidové noviny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jhe

Ing. et Ing. Miloš Nový byl položen dotaz

Migranti

Kde berete tu jistotu, že migranti, kteří nám budou přiděleni pro nás nebudou hrozbou, že to tu pak nebude třeba jako v Německu nebo ve Francii? Vždyť my si vůbec nebudeme moc vybrat, koho zde chceme

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rédová píchla do vosího hnízda. Žluč, nadávky. I od senátora

11:37 Rédová píchla do vosího hnízda. Žluč, nadávky. I od senátora

Na jižní Moravě kandiduje za uskupení STAČILO! do sněmovny Petra Rédová. A v předvolební kampani si …