Prezident Miloš Zeman se dnes setká se zastupiteli Zlínského kraje

04.09.2013 6:23

Prezident Miloš Zeman s chotí přijíždí dnes do Zlínského kraje, kde se setká s jeho představiteli i obyvateli. Jde o první oficiální návštěvu kraje, kterou Zeman ve své funkci podniká. Strana práv občanů - zemanovci (SPOZ) má ve vedení kraje své zástupce, Zeman je čestným předsedou SPOZ. Ve Zlínském kraji bude do pátku.

Prezident Miloš Zeman se dnes setká se zastupiteli Zlínského kraje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman
reklama

Oficiální program začíná dnes v 10:40 na krajském úřadě, kde se Zeman setká s vedením kraje a zastupiteli. Prohlédne si také Baťův historický výtah a nedávno dokončený Baťův institut, kde sídlí krajská galerie výtvarného umění a Muzeum jihovýchodní Moravy.

Zeman navštíví zlínské gymnázium, vsetínskou nemocnici či baziliku na Svatém Hostýně. Prohlédne si také několik firem, například Greiner Packaging ve Slušovicích na Zlínsku, kde se vyrábějí plastové obaly.

Setkání s obyvateli kraje

Na Zemanově programu ve Zlínském kraji je také setkání s obyvateli, a to ve Zlíně, Slušovicích, Valašských Kloboukách, Vsetíně, Kroměříži a Uherském Hradišti.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: adr, čtk
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rozhovor o Trumpovi se na ČT vymkl: Host drtil chyby v otázkách. Moderátorka mu skákala do řeči a pak to rychle ukončila

19:43 Rozhovor o Trumpovi se na ČT vymkl: Host drtil chyby v otázkách. Moderátorka mu skákala do řeči a pak to rychle ukončila

V České televizi vystoupil k dění ve Spojených státech komentátor a publicista Jefim Fištejn. Kromě …