Prezident Zeman dnes zahájí třídenní návštěvu Pardubického kraje

02.11.2015 6:49 | Zprávy
autor: vam, čtk

Prezident Miloš Zeman dnes s manželkou Ivanou zahajuje třídenní návštěvu Pardubického kraje. V kraji byl dvakrát, letos v lednu a před dvěma lety v září.

Prezident Zeman dnes zahájí  třídenní návštěvu Pardubického kraje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Prezident se dnes setká s krajskými zastupiteli a pokřtí novou publikaci o Pardubickém kraji. Má naplánovanou schůzku se zástupci příspěvkových organizací a odborů.

Poté navštíví pardubickou společnost Retia, která mimo jiné vyvíjí a vyrábí radary. Odpoledne se prezident z Pardubic vydá do archivu v Zámrsku a potom podebatuje s obyvateli a zástupci obce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Grónsko

Pane premiére, jaký je podle vás skutečný důvod proč chce USA Grónsko? Myslíte, že se o Grónsko bojí, že by na něj Rusko zaútočilo raketami, o kterých jste mluvil? Nebo se snad bojí Ruska? Pochybuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nerudová se děsí, že v EU zůstaneme na ocet. Přišla studená sprcha

14:45 Nerudová se děsí, že v EU zůstaneme na ocet. Přišla studená sprcha

Europoslankyně Danuše Nerudová (STAN) se děsí německé iniciativy k vytvoření dvourychlostní Evropy, …