Vzhledem k tomu, že setkání se konalo v prostorách továrny v pracovní době, zahájil prezident poznámkou, že věří, že vedení firmy nepošle na Hrad fakturu za ušlý zisk. „Jsem velmi rád, že jsem s lidmi, kteří pracují v podniku, na který mohou být hrdí,“ pozdravil pak zaměstnance firmy, která mimo jiné dostala cenu za společenskou odpovědnost.
Jako tradičně se zajímal u vedení firmy o mzdy zaměstnanců a byl spokojen, že během posledních pěti let stoupla průměrná mzda z 22 na 28 tisíc.
Pak poučil ředitele společnosti, ať nemluví o zaměstnancích, ale jako Baťa o „spolupracovnících“, za což si od shromážděných pracovníků vysloužil aplaus.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: jav