Prima odvysílá Show Jana Krause s Hermanem i Bradym

27.10.2016 11:29

Televize Prima odvysílá dnes ve 20:15 pořad Show Jana Krause, kvůli jehož neodvysílání se včera vzedmula vlna odporu. V pořadu totiž mělo dojít ke kritice hlavy státu Miloše Zemana. Hosty pořadu byli mimo jiné také (ne)vyznamenaný Jiří Brady a ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL). Za nevysíláním pořadu měly stát technické problémy.

Prima odvysílá Show Jana Krause s Hermanem i Bradym
Foto: Nejvic.info
Popisek: Moderátor a herec Jan Kraus
reklama

Vedení televize zároveň také odmítlo tvrzení, že by cenzurovala pořad Show Jana Krause. „Televize Prima by ráda odvysílala celý pořad tak, jak byl natočen. Podléhá však přísné zákonné regulaci televizního vysílání. Nelze vyloučit, že by úvodní část pořadu byla vyhodnocena RRTV jako porušení zákonné povinnosti objektivity a vyváženosti,“ zmínila ve svém prohlášení televize.

„Věříme, že na www.showjanakrause.cz bude pořad zpřístupněn v původní podobě. Upozorňujeme však, že umístění plné verze na internet je zcela v režii produkce Show Jana Krause a ani nám tedy není známé, proč se tak již nestalo včera, a to i přesto, že jsme diváky na tuto možnost upozorňovali,“ informuje televize v prohlášení. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš naložil Pirátům, jako ještě nikdy: Drogy, podpora migrantů, třídní nenávist. Odpověď od Bartoše taky stála za to

18:31 Babiš naložil Pirátům, jako ještě nikdy: Drogy, podpora migrantů, třídní nenávist. Odpověď od Bartoše taky stála za to

V modrém rohu stojí premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Proti němu v černém rohu stojí předseda Pi…