„Je to nesmysl. To mohu odpřisáhnout na své děti. Pan Karl fotbal miluje. Kdo ho zná, nikdy by ho nenapadlo, že by něco takového mohl použít,“ zdůrazňuje ParlamentnímListům.cz.
Kníže zveřejnil nepodloženou fámu
Jan Nezmar nad nabídkou SPOZ váhal, vyjádřil se, že dříve volil pravicové strany. I to možná přispělo k tomu, že jeho kandidatura za zemanovce vzbudila nejenom překvapení, ale i zaručená vysvětlení tohoto kroku. Ovšem něco jiného je, když o politice debatují chlapi v hospodě, tam samozřejmě padají mnohé nepodložené informace. K podobné se však uchýlil i předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg na kulatém stolu s Lidovými novinami. „SPOZ si Nezmara vyhlédla jako kandidáta. Jemu se prý nechtělo, a ani Preciosa, jejíž šéf Karl je majitelem Slovanu, to nechtěla. Tak přišel telefon, že když nepodpoří Nezmara do čela kandidátky a neuvolní ho na tu funkci, mohou zapomenout na klíčový export do Ruska,“ sdělil podle Lidových novin Karel Schwarzenberg.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Oldřich Szaban